باکو، یکی از زیباترین شهرهای دنیا، در کنار اروپا و آسیا می باشد. نام باکو به معنای شهر بادها یا شهری بر روی تپه می باشد. این شهر بندری، پایتخت فرهنگی، صنعتی و سیاسی کشور آذربایجان می باشد. تور باکو امروزه بنا به دلایل بسیار گوناگون، بسیار مورد توجه تمام افراد از سراسر جهان قرار گرفته است. اما به دلیل نزدیکی جغرافیایی با کشورمان سالانه میزبان هزاران مسافر ایرانی می باشد.

باکو به جهت آن که مرکز تئاتر ملی، خانه 30 موزه، 7 سالن تئاتر، 11 موسسه آموزش عالی، استودیو فیلم، سینما و کتابخانه های فراوان می باشد به عنوان مرکز فرهنگی کشور آذربایجان شناخته می شود.

در سفر به باکو چی بخوریم!

کشور آذربایجان دارای تاریخی طولانی و پر فراز و نشیب بوده و همانند دیگر کشور های اصیل دارای غذاهای محلی و خاصی می باشد. غذاهای این کشور همانند غذاهای ایرانی و ترکی بوده و به همین جهت بسیار مورد علاقه گردشگران ایرانی قرار می گیرد از غذاهای بسیار خوب این شهر که هر کس باید امتحان کند می توان به کوفته بزباش، سوپ دووگار، پلو، کباب، دلمه، دوسیار، لائانگی ، قوتاب و ... اشاره نمود.

 
تور باکو با طاهاگشت
 
راهنماي خريد آنلاين تور باکو در سایت طاهاگشت:
 
جهت فرایند رزرو تور باکو به صورت آنلاین، می‌بایست در جدول زیر صفحه (در قسمت پرواز+هتل | تور) مبدا و مقصد تور، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافرین و تعداد اتاق‌های مورد نظر خود را انتخاب نمایید، سپس با کلیک بر روی دکمه جستجو جزییات کامل تور مورد نظر خود را مشاهده و سپس نسبت به خرید تور باکو اقدام نمایید.
 
شما می توانید با انتخاب هتل مورد نظر خود از بین صدها هتل و همچنین انتخاب پرواز خود از بین صدها پرواز موجود تور دلخواه خود را ایجاد و سپس نسبت به خرید آنلاین اقدام نمایید.
 
همچنین شما می‌توانید جهت رزرو تلفنی، پکیج‌های تور باکو را مشاهده و سپس از طریق شماره 02124825000 با کارشناسان فروش تلفنی تور باکو طاهاگشت تماس حاصل نمایید.