آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران پراگ

بلیط هواپیما تهران پراگ

پراگ

پایتخت جمهوری چک، شهر پراگ چهارمین شهر بزرگ اتحادیه اروپا می باشد. این شهر با حدود 1.2 میلیون نفر جمعیت سالانه میزبان 6 میلیون گردشگر از 13 میلیون گردشگر ورودی کشور می باشد. این شهر دوست داشتنی طبق آمار کتاب گینس، بزرگترین قصر جهان که مربوط به قرن نهم می باشد را در خود جای داده است.

 

فاصله تهران تا پراگ اختلاف زمانی تهران و آتن
2091 مایل 6 ماه اول سال : 2:30
3365.4 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 1:30

خرید بلیط هواپیما تهران پراگ

برای خرید بلیط هواپیما تهران پراگ با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (پراگ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی پراگ

فرودگاه بین المللی پراگ در کنار روستای کنیز در 12 کیلومتری غرب مرکز پراگو 12 کیلومتری جنوب شرق شهر کلادنو قرار گرفته است. این فرودگاه که امروزه با جابه جایی 13 میلیون مسافر در سال عنوان پر رفت و آمد ترین فرودگاه جمهوری چک را دارد. در سال 1937 تاًسیس و جایگزین فرودگاه کیبلی که در سال 1918 تاًسیس شده بود شد.؛ و سپس در سال های 1956، 1968، 1997 و 2006 بازسازی و گشترش یافت.

مدت زمان پرواز تهران به پراگ و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 4 ساعت و 12 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت