آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران نیویورک

بلیط هواپیما تهران نیویورک

نیویورک

مجموع 5 ناحیه بزرگ و مهم برانکس ، کویینز ، منهتن ، بروکلین و استیتن آیلند در ایالات متحده آمریکا ، شهر محبوب و جهانی نیویورک را تشکیل می دهند .

برج آزادی اولین سازه بزرگی است که در شهر آسمانخراش ها (نیویورک) ساخته شده است. در سال 1886 میلادی مجسمه ای در 350 قطعه توسط مهندس فرانسوی ساخته و توسط دولت آن به ایالات متحده امریکا هدیه شد. این مجسمه امروزه نماد آزادی و یکی ز سمبل های مهم آمریکا می باشد؛ در منطقه منهتن نیویورک، در کنار رود هادسون برای خوشامدگویی به مسافران دریایی قرار گرفته است .

 

فاصله تهران تا نیویورک اختلاف زمانی تهران و نیویورک
6128 مایل 6 ماه اول سال :9:30 دقیقه
9862.06 کیلومتر 6 ماه دوم سال :8:30دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران نیویورک

برای خرید بلیط هواپیما تهران نیویورک با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( نیویورک ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید. با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه جان اف کندی

فرودگاه بین المللی جان اف کندی واقع در جامائیکا ، منطقه کویینز ، در جنوب شرقی نیویورک قرار گرفته است. این فرودگاه شلوغ ترین فرودگاه ایالت متحده آمریکا، مهم ترین و اولین فرودگاه نیویورک می باشد؛ که از سال 1948 فعالیت خود را شروع کرده است .

 

فرودگاه لاگواردیا

لاگواردیا (LaGuardia) فرودگاهی بین المللی به مساحت 680 هکتار، در فاصله 8 مایلی از مرکز منطقه منهتن در منطقه کویینز، ایالت نیویورک می باشد. این فرودگاه از سال 1939 میلادی افتتاح و تا امروز مشغول به کار می باشد .

مدت زمان پرواز تهران به نیویورک و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، اگر به صورت مستقیم انجام شود، حدود 14ساعت و 45 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت