آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران بمبئی

بلیط هواپیما تهران بمبئی

بمبئی

شهر بمبئی پایتخت ایات ماهارا اشترا هند، با بنادر فراوان به عنوان سرمایه تجاری این کشور شناخته می شود. شهر بمبئی طبق سرشماری انجام شده در سال 2015 با حدود 18.4 میلیون نفر جمعیت، در ساحل غربی هند واقع شده است. در سال 1995 به طوررسمی نام شهر از Bombay به Mumbai تغییر یافت، اما نام سابق آن هنوز هم در جهان شناخته شده تر می باشد.

 

فاصله تهران تا بمبئی اختلاف زمانی تهران و بمبئی
1740 مایل 6 ماه اول سال : یک ساعت
2800.26 کیلومتر 6 ماه دوم سال : دو ساعت

خرید بلیط هواپیما تهران بمبئی

برای خرید بلیط هواپیما تهران بمبئی با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (بمبئی) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه های بمبئی

 

فرودگاه بین المللی بمبئی واقع در 8 کیلومتری مرکز شهر بمبئی، دومین فرودگاه شلوغ هندوستان پس از فرودگاه دهلی و سی و پنجمین فرودگاه شلوغ دنیا در سال 2015 معرفی شد. زمان شروع فعالیت این فرودگاه از سال 1942 میلادی می باشد که برای یادبود شیواجی، امپراتور مارت ها در قرن هفدهم میلادی، چاتراپاتی شیواجی نامگذاری شد. در حالی که این فرودگاه بین المللی در گذشته با نام سحر شناخته می شده است، و در حال حاضر مردم محلی همواره این فرودگاه را با نام سحر می شناسند.

مدت زمان پرواز تهران به بمبئی و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 4 ساعت و 12 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت