آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران دهلی

بلیط هواپیما تهران دهلی

دهلی

شهر دهلی قلمرو اصلی و سرمایه ملی کشور هند می باشد و به 11 منطقه تقسیم شده است. طبق آمار صورت گرفته از کلان شهر دهلی در سال 2015 جمعیتی حدود 27 میلیون نفر در آن زندگی می کنند. دهلی نو که در این کلان شهر قرار گرفته یکی از یازده منطقه مهم پایتخت هند می باشد که خانه تشکل های اجرایی و قضایی مهم دهلی می باشد.

 

فاصله تهران تا دهلی اختلاف زمانی تهران و دهلی
1580 مایل 6 ماه اول سال : 1 ساعت
2542.76 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 2 ساعت

خرید بلیط هواپیما تهران دهلی

برای خرید بلیط هواپیما تهران دهلی با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (دهلی) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

 

فرودگاه ایندیرا گاندی دهلی

 

فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی، فرودگاهی منحصر به فرد و پرتردد در خدمت دهلی است. این فرودگاه از لحاظ ترافیک مسافری و محموله شلوغ ترین فرودگاه هند و دهمین فرودگاه آسیایی می باشد؛ و در 16 کیلومتری از مرکز شهر قرار گرفته است. فرودگاه بزرگ و شلوغ گاندی در ابتدا با نام پالام شروع به کار کرد، و بعد ها به افتخار اولین نخست وزیر زن هند، گاندی نامگذاری شد؛ وتوانست در سال 2016 با جابه جایی حدود 58 میلیون نفر، 21مین فرودگاه پرتردد جهان شود.

مدت زمان پرواز تهران به زوریخ و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 3 ساعت و 49 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت