آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران کیش

جزیره کیش

جزیره کیش با مساحتی به وسعت 91 کیلومتر مربع، در فاصله ی 20 کیلومتری از خط ساحلی در جنوب ایران قرار گرفته است. این جزیره قبل از پیروزی انقلاب نیز یکی از مهمترین مناطق گردشگری ایران بود، اما پس از سال 1361 که اولین منطقه آزاد ایران شد.، پیشرفت شایانی داشت. و از همین نظر امروزه به غیر از گردشگران داخلی، محبوبیت خاصی در میان گردشگران خارجی نیز پیدا کرده است.

جزیره کیش یکی از پنج نقطه دنیا می باشد که دارای حداکثر میزان اکسیژن خالص در مقایسه با دیگر نقاط کره زمین می باشد. به همین دلیل می باشد که با وجود گرمای زیاد گردشگران و حتی ساکنین کمتر دچار خستگی و حس خواب الودگی می شوند. همچنین بهترین نقطه برای زندگی افرادی با مشکلات تنفسی می باشد

بلیط هواپیما تهران کیش

برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش، در قسمت جستجو در ابتدا صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً (تهران) و مقصد (کیش)، تمامی بلیط های موجود از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده می باشد. طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز تهران کیش را به صورت آنلاین از سایت خریداری نمایید.

بهترین زمان سفر به کیش

جزیره کیش مقصدی محبوب است که با توجه به آب و هوای گرم و رطوبت زیاد هوا، تقریباً هیچ زمانی از تعداد گردشگران آن کاسته نمی شود. بهترین زمان سفر به این جزیره مناسب با خواسته مسافر در سه گروه زیر دسته بندی می شود.

  1. از نظر آب وهوا: این زمان از اوایل آبان تا اواسط اردیبهشت ماه می باشد که رطوبت هوا ملایم و خیلی گرم نمی باشد.
  2. از نظر رویداد ها: در فصل تابستان از اواسط تیر تا اواس شهریور می باشد؛ که به علت تعطیل بودن مدارس و فصل تعطیلات خانواده ها، برنامه و جشنواره های بسیاری در شهر برگزار می شود.
  3. از نظر اقتصادی و خلوتی: این زمان تنها در ماه اسفند و اواخر فروردین ماه می باشد؛ که دما هوا مناسب و شهر کمی خلوت تر است. البته به دلیل کم بودن تعداد گردشگران هزینه اقامت و پرواز نیز کم تر می باشد.

بلیط هواپیما تهران کیش

جاذبه های گردشگری کیش

 

کشتی یونانی شهر زیرزمینی کاریز آب انبار سنتی کیش جاده جهان کیش
بازار پردیس کیش بازار مروارید کیش پارک ساحلی سیرغ کیش شهر باستانی حریره کیش
روستا باغو کیش خانه اعیانی کیش دلفیناریوم کیش مجموعه آوای خلیج فارس
پارک ساحلی میر مهنا جزیره هندورابی بوستان آهوان کیش باغ راه ایرانی
جزیره لاک پشت ها تم پارک آبی اوشن کیش مجموعه سافاری پارس کشتی های تفریحی کیش
گذر هنرمندان بانجی جامپینگ کیش    

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت