آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران آتن

بلیط هواپیما تهران آتن

آتن

شهر آتن پایتخت تاریخی اروپا وکشور یونان می باشد. این شهر با حدود 3000 سال قدمت در نهایت به دلیل داشتن موقعیت مکانی مناسب و اهمیت تاریخ فراوان در سال 1834 پایتخت یونان شد و تا امروز پایتخت این کشور می باشد

 

فاصله تهران تا آتن اختلاف زمانی تهران و آتن
1535مایل 6 ماه اول سال : 1:30 دقیقه
2470.34 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران آتن

برای خرید بلیط هواپیما تهران آتن با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (آتن) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب از کم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی آتن

 

فرودگاه آتن اصلی ترین فرودگاه شهر می باشد که در 30 کیلومتری شرق مرکز آتن، پایتخت یونان قرار گرفته و از طریق یک جاده به شهر متصل می شود. این فرودگاه پایگاه اصلی فعالیت خطوط هوایی اجین ایر و دیگر ایرلاین های یونان می باشد؛ و با داشتن بیش از 21 میلیون مسافر در سال 2017، 27مین فرودگاه شلوغ دنیا محسوب می شود. شلوغ ترین مسیر مسافری این فرودگاه به لندن، لارناکا، رم، پاریس، استانبول می باشد.

مدت زمان پرواز تهران به آتن و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 3 ساعت و 39 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت