آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران استکهلم

بلیط هواپیما تهران استکهلم

استکهلم

پایتخت سوئد، شهر استثنایی استکهلم جزء مقاصد گرانقیمت برای سفر می باشد. اما به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری بسیار، جزیره های توریستی متعدد و قدمتی چند هزار ساله گردشگران زیادی به این شهر سفر کرده یا در لیست سفر های خود قرار داده اند.

فاصله تهران تا استکهلم اختلاف زمانی تهران و استکهلم
2214 مایل 6 ماه اول سال :3:30 دقیقه
3563.09 کیلومتر 6 ماه دوم سال :2:30دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران استکهلم

برای خرید بلیط هواپیما تهران استکهلم با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( استکهلم ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی آرلاندا

فرودگاه بین المللی استکهلم با نام فرودگاه آرلاندا نیز شناخته می شود. این فرودگاه در 37 کیلومتری شمال استکهلم، در نزدیکی شهر مارتا و حدود 40 کیلومتری جنوب شرقی اوپسالا قرار گرفته است. این فرودگاه در واقع بزرگترین فرودگاه سوئد و سومین فرودگاه مهم اسکاندیناوی می باشد.

فرودگاه اسکاوستا

دومین فرودگاه مهم استکهلم و سومین فرودگاه سوئد ، واقع در 100 کیلومتری جنوب پایتخت می باشد؛ که بیشتر پرواز های ارزان قیمت در آن صورت می گیرد.

مدت زمان پرواز تهران به استکهلم و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 5 ساعت و 22 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت