آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما رشت

رشت

شهر اهواز، مرکز استان خوزستان واقع در جنوب غرب کشور می باشد. این شهر در ساحل پر آب ترین رود ایران، رود کارون، و در همسایگی شهر های مهمی همچون آبادان، مسجد سلیمان، شوشتر، ماهشهر، دزفول و شوش قرار گرفته است. اهواز به دلیل نداشتن پوشش گیاهی کافی و مناسب یکی از گرم ترین نقاط ایران تبدیل شده است. اما با این وجود، به دلیل وجود کارخانه های مادر و چاه های نفت بسیار زیاد در شهر، افراد زیادی به این شهر مهاجرت می کنند.

بلیط هواپیما رشت 

برای خرید بلیط هواپیما رشت، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد اهواز از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما داخلی به مقصد رشت را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

خرید بلیط هواپیما رشت

فرودگاه بین المللی رشت

فرودگاه رشت که اکنون در بلوار ولیعصر این شهر قرار دارد. یکی از قدیمی ترین و بهترین فرودگاه های کشور می باشد. این فرودگاه فعالین خود را از 1317 آغاز و تا به امروز در حال فعالیت می باشد. فرودگاه سردار جنگل رشت دارای 3 ترمینال مسافری یکی مربوط به پرواز های داخلی، یکی برای پرواز های خارجی و آخری که پاویون نام دارد مربوط به پرواز های خاص و خصوصی دولت می باشد. فرودگاه رشت  که سیزدهمین فرودگاه پر رفت و آمد کشور از میان 29 فرودگاه می باشد. نتوانسته در میان پرواز های خارجی رتبه خوبی بدست آورد و الان در رده 20ام پروازهای خارجی می باشد

ایران ایر    هواپیمایی آسمان        ایران ایرتور             هواپیمایی وارش

کیش ایر    هواپیمایی سپهران       هواپیمایی ماهان        هواپیمایی اترک

قشم ایر     هواپیمایی تابان         هواپیمایی زاگرس       هواپیمایی کارون

آژانس هواپیمایی طاها گشت