آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما بوشهر

بندر بوشهر

بوشهر شهری بندری است که از سه سمت به خلیج فارس راه دارد و تقریباً می توان گفت شبیه به جزیره ای کوچک می باشد. این بندر با داشتن جاذبه های طبیعی، تاریخی متفاوت و امکانات گردشگری مناسب مقصد سفر افراد بسیاری می باشد. اما شهرت و اهمیت این بندر بیشتر به دلیل صادرات و واردات و وجود منابع نفت و گاز و نیروگاه اتمی واقع در آن می باشد. به همین خاطر به بوشهر لقب پایتخت انرژی ایران داده شده است.

بلیط هواپیما بوشهر 

برای خرید بلیط هواپیما بوشهر، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد بوشهر از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما داخلی به مقصد بوشهر را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

فرودگاه بین المللی بوشهر

این فرودگاه با داشتن تجربه 91 سال کار از سال 1307، یکی از قدیمی ترین فرودگاه های کشور می باشد. این فرودگاه که از گذشته تاکنون جز بهترین های ایران بوده است امروزه نیز فرودگاهی شلوغ هم از نظر تعداد مسافر وهم میزان بار می باشد. یکی از اهمیت ها و ویژگی های بسیار خوب این فرودگاه ارائه خدمات مناسب برای جابه جایی بار می باشد. چرا که بندر بوشهر یکی از مهم ترین بندر های فعال ایران می باشد.

خرید بلیط هواپیما بوشهر

فرودگاه بوشهر یکی از قدیمی ترین فرودگاه های ایران می باشد که هنوز در حال فعالیت و خدمات رسانی می باشد. این فرودگاه تاکنون توانسته جابه جایی 5 میلیون مسافر در یک سال را به ثبت برساند. در ادامه لیست 8 ایرلاین داخلی که به این فرودگاه پرواز مستقیم دارند، آورده شده است.

هواپیمایی قشم

هواپیمایی اترک

هواپیمایی وارش

هواپیمایی آسمان

هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی ایران ایر

هواپیمایی کیش ایر

هواپیمایی ایران ایرتور

آژانس هواپیمایی طاها گشت