آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما اهواز به تهران

سفر به اهواز

شهر اهواز یکی از کلان شهر های ایران است که، طبق سرشماری انجام شده در سال 1395 1.3 میلیون نفر جمعیت دارد. همیشه همراه با نام اهواز ، رود کارون نیز تداعی می شود. این رود به صول 850 کیلومتر ، پرآب ترین رود کشور است که قابلیت ورود کشتی نیز در بخشی از آن وجود دارد. این رود به همراه 10 پل معروف بر که بر روی آن متصل شده است. از جاذبه های مهم شهر اهواز می باشند.

بلیط هواپیما اهواز به تهران

برای مشاهده و خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران ، در قسمت جستجو پرواز، شهر مبداً (اهواز) و مقصد (تهران)، تعداد مسافران بزرگسال و کودک، و تاریخ سفر خود را مشخص نمایید؛ تا بلیط های موجود از تمام ایرلاین های ارائه دهنده نمایش داده شود. اگر در هنگام خرید ایرلاین خاصی مد نظر شما است. می توانید از گزینه های سمت راست صفحه ایرلاین مورد نظر را انتخاب نمایید تا فقط بلیط های مربوط به ایرلاین مورد نظر نمایش داده شود.

 

قیمت بلیط هواپیما اهواز

در خوزستان، کارخانه های صنعتی، کارخانه های مادر و شرکت های حفاری نفت و فولاد بسیاری وجود دارد. که این شهر را به یکی از مهم ترین مراکز صنعتی ایران تبدیل کرده است. همین امر سبب شده است که در طول دهه های گذشته، پذیرای مهاجران زیادی از جای جای کشور بوده است. همچنین جاذبه های طبیعی و گردشگری خاص اهواز، توجه مسافران زیادی را به خود جلب کرده است. در حال حاضر بلیط هواپیما اهواز جز پر فروش ترین بلیط ها می باشد که در فصول مختلف نسبت به شلوغی شهر با قیمت های گوناگون ارائه می شود.

ساعت و تاریخ پرواز، کلاس پروازی، چارتر یا سیستمی بودن بلیط، و شرکت هواپیمایی ارائه دهنده، همگی مواردی هستند که می توانند قیمت بلیط را تغییر دهند.

  بلیط هواپیما اهواز به تهران

سوغات اهواز

 

انواع خرما عبا بافی قلم زنی مرکبات خوزستان
شیره خرما بوریا بافی دشداشه فرآورده های خرما
قند خرما گلیم بافی قهوه هسته خرما خراطی و محصولات چوبی
حلوا ادره صنایع دستی    

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت