آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

ویزا

ویزای توریستی امریکا :

 

 

اخذ ویزای توریستی آمریکا اولین اقدام برای افرادی است که مایل به سفر به ایالت متحده برای مقاصد تجاری، گردشگری، دیدار با دوستان و خانواده هستند. ویزای توریستی یک ویزای غیر مهاجرتی برای اقامت موقت در آمریکا است که فرد با داشتن آن مجاز به کار، تحصیل و اقامت دائم نیست.

 

انواع ویزای امریکا :

ویزای آمریکا در دو دسته کلی ویزاهای مهاجرتی آمریکا و ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا دسته بندی می‌شوند. در صورت اخذ یکی از انواع ویزاهای مهاجرتی آمریکا، پس از ورود به این کشور، برای شما مجوز اقامت دائم در آمریکا یا همان گرین کارت صادر می‌شود و می‌توانید برای همیشه در آمریکا زندگی کنید.

ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا نیز مخصوص کسانی است که برای اقامت موقت وارد آمریکا می‌شوند. افرادی که ویزای غیرمهاجرتی آمریکا را دارند، باید پس از اتمام اهداف سفر خود ( گردشگری، تحصیل و...) از کشور آمریکا خارج شده و به کشور خود بازگردند.

 

ویزای توریستی به سه دسته تقسیم میشود :

 • ویزای B1 جهت کسب جایزه رویداد ورزشی یا تجاری
 • ویزای B2 جهت همراهی دانش آموز بین المللی یا درمان پزشکی یا گردشگری
 • ویزای B1/B2 به طور کلی برای مقاصد توریستی صادر می‌شود

 

هزینه ویزای توریستی امریکا :

 

هزینه توضیحات
750 دلار تکمیل پرونده مسافر زیر نظر کارشناسان +اخذ وقت سفارت

 

 

وقت سفارت امریکا :

متقاضیان مقیم ایران برای انجام مصاحبه حضوری می توانند به هر سفارتخانه و یا کنسولگری آمریکا در کشورهای دیگر مراجعه کنند. اما پیش از سفر به کشورهای دیگر برای تکمیل روند دریافت ویزای خود ابتدا باید فرم درخواست آنلاین ذکر شده را تکمیل کرده و وقت سفارت و زمان مصاحبه حضوری خود را تعیین کنید.

دریافت وقت سفارت آمریکا، یکی از مهم‌ ترین و اصلی‌ ترین مراحل جهت سفر به آمریکا و اخذ اقامت موقت در هر یک از شهر های این کشور می‌ باشد. همان‌ طور که می‌ دانید کشور آمریکا در داخل ایران دارای سفارت نبوده و ایرانیانی که قصد اخذ ویزای غیر مهاجرتی برای این کشور را دارند، باید به یکی از کشور های همسایه همچون ترکیه، امارات و یا عربستان سفر کرده و اقدامات خود را در سفارت آنجا انجام دهند. سه سفارتخانه اصلی که ایرانیان بیشترین مراجعه را به آن دارند سفارتخانه ایالات متحده در شهر آنکارا ترکیه، شهر ایروان در ارمنستان و دبی در امارات است. از مزایای رجوع به این سفارتخانه ها کارکنان فارسی زبان آن است که به خوبی با شرایط ایرانیان و رابطه دو کشور آشنا هستند و شرایط روند دریافت ویزا بدین گونه برای ایرانیان آسان تر می شود.

در پاسخ به اینکه کدام سفارت بهتر است باید بگوییم که بهتر و بدتری در این رابطه وجود نداشته و تنها از جنبه شلوغی و خلوتی وقت سفارت آمریکا می‌توان به این سوال جواب داد که کدام سفارت امریکا بهتر است.

از آنجایی که گرفتن وقت سفارت آمریکا در امارات نیاز به اخذ ویزا دارد، به طور حتم جمعیت کمتری از ایران برای رزرو وقت سفارت امریکا در دبی و ابوظبی درخواست می‌دهند و این مورد می‌تواند یک جنبه برتری محسوب شود.

اما این موضوع برای سفارت آمریکا در ترکیه صدق نکرده و به علت عدم نیاز به دریافت ویزا، وقت‌های مصاحبه سفارت به سرعت پر شده و شلوغی بیشتری را شاهد خواهید بود.

 

اگر مایل باشید تا از گزینه دیگری به غیر از وقت سفارت آمریکا در ترکیه، امارات و یا ارمنستان استفاده کنید، می‌توانید به سراغ وقت سفارت آمریکا در عمان بروید.

خوشبختانه سفر توریستی به عمان برای شهروندان ایرانی نیازی به ویزا نداشته و شما این امکان را دارید تا به طور شخصی برای رزرو وقت سفارت آمریکا در عمان و شهر مسقط اقدام کنید.

فقط باید پیش از رزرو وقت سفارت آمریکا در عمان یک آزمایش مدیکال مورد تائید سفارت ایالات متحده آمریکا را انجام دهید. چون نتیجه آزمایش مدیکال یکی از مدارک مورد نیاز برای تعیین وقت سفارت آمریکا در عمان است.

 

 

مدارک مورد نیاز وقت سفارت آمریکا :

 • کپی صفحه اول پاسپورت (با حداقل 6 ماه اعتبار)
 • اسکن عکس تمام رخ 5*5 رنگی جدید با پس‌زمینه سفید
 • فرم تکمیل شده DS-160 به زبان فارسی یا صفحه تاییده تکمیل فرم DS-160 به زبان انگلیسی
 • آدرس ایمیل و شماره تلفن معتبر مسافر
 • اسکن صفحه ویزا، در صورت داشتن سابقه ویزای آمریکا در گذشته

 

مدارک روز مصاحبه در سفارت آمریکا :

زمانی که فرد موفق به گرفتن وقت سفارت آمریکا و آپلود مدارک ویزا شود، باید در روز مصاحبه سفارت آمریکا، حتماً مدارک زیر را به همراه داشته باشد؛ مدارکی که با اسناد گرفتن وقت سفارت آمریکا متفاوت است:

 

 • اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام پاسپورت‌های قبلی
 • دو قطعه عکس تمام رخ 5*5 رنگی و جدید با پس‌زمینه سفید
 • ترجمه شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج یا طلاق به همراه اصل مدارک
 • ترجمه و اصل کارت پایان خدمت یا معافیت سربازی
 • مدارک شغلی شامل گواهی اشتغال به کار، ترجمه روزنامه رسمی، آخرین آگهی تغییرات و تصمیمات، حکم کارگزینی یا بازنشستگی، پروانه مطب یا نظام مهندسی، جواز کسب، پروانه بهره‌برداری، کارت پرسنلی یا بازرگانی، گواهی شورای اصناف و
 • ترجمه سوابق بیمه
 • ترجمه سند ملکی به همراه اصل سند، مدارک مرتبط با خرید سهام در بازار بورس، خرید اوراق مشارکت و هر سرمایه‌گذاری مالی دیگر
 • نامه تمکن مالی  Bank Statement
 • پرینت شش ماهه لاتین حساب بانکی
 • تاییدیه برگه وقت سفارت امریکا
 • تاییدیه فرم DS160
 • تاییدیه واریز سفارت
 • واچر هتل محل اقامت در آمریکا و رزرو بلیط رفت و برگشت
 • در صورت داشتن دعوتنامه، پر کردن فرم 134-I به همراه اصل دعوتنامه

 

 

 

 

ویزای توریستی کانادا :

ویزای توریستی یا ویزای گردشگری کانادا به افرادی داده می‌شود که قصد سفر تفریحی به این کشور را دارند. ویزای توریستی کانادا، ویزای موقت است و 2 نوع مختلف دارد که شامل ویزای ویزای مولتی کانادا و سوپر ویزای کانادا می‌شود. کسانی که با ویزای گردشگری وارد کانادا می‌شوند تا حداکثر 6 ماه می‌توانند در این کشور حضور داشته باشند.

 

 

 

 

انواع ویزای توریستی کانادا:

 • ویزای مولتیپل توریستی کانادا: ویزای مولتیپل کانادا یا ویزای چند بار ورود، به افراد این امکان را می‌دهد که به هر تعداد دفعاتی که خودشان بخواهند در مدت‌زمان اعتبار ویزا (که طبق اعتبار پاسپورت برای ایرانیان نهایتا 5 ساله  صادر می‌شود) به کانادا سفر کنند. دارندگان این ویزا در هر بار ورود فقط 6 ماه (با تایید افسر ورود) می‌توانند در خاک کانادا باشند. این ویزا غیرقابل‌تمدید است؛ اما فرد می‌تواند خاک کانادا را ترک کند و دوباره (حتی با فاصله چند روز) وارد این کشور شود و 6 ماه دیگر در کانادا اقامت داشته باشد. 

 

 • سوپر ویزای کانادا: سوپر ویزای کانادا هم یک ویزای مولتیپل (چند بار ورود) است که طبق اعتبار پاسپورت ایرانیان نهایتا 5 ساله صادر می‌شود. این ویزا به پدر، مادر، پدربزرگ و مادربزرگ‌های شهروندان و مقیمان دائم کانادا اجازه می‌دهد تا در هر بار ورود به کشور کانادا بدون نیاز به تمدید وضعیت خود، ۵ سال در آنجا بمانند. 

 

 

 

قیمت ویزای کانادا :

 

ویزا

650 دلار

 

 

مدارک مورد نیاز:

 

مدارک هویتی :

 • اصل پاسپورت متقاضی با حداقل 7  ماه اعتبار به همراه کلیه ویزا های معتبر قدیمی با مهر ورود و خروجی
 • یک قطعه عکس رنگی 3.5*4.5 با پس زمینه سفید (عکس باید در 6 ماه اخیر گرفته شده باشد.)
 • اصل و ترجمه شناسنامه
 • اصل و یا ترجمه کارت ملی و کارت پایان خدمت در صورت وجود
 • اصل و یا ترجمه اخرین مدرک تحصیلی 
 • سند ملکی ( در صورت وجود )

مدارک مالی :

 • نامه تمکن مالی به زبان انگلیسی توسط بانک
 • در صورتی که گواهی سپرده بلند مدت، گواهی خرید سهام و یا اوراق بهادار و یا سند اتومیبل دارید نیز ارائه دهید.
 • برای حساب های کوتاه مدت کپی از قراردادهای سپرده کوتاه مدت + ریز پرینت 

مدارک شغلی :

 • مدارک شغلی برای کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی با سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر و یا سرپرست) – ترجمه فیش حقوقی و بیمه تامین اجتماعی 3 ماهه آخر – ترجمه حکم کارگزینی
 • مدارک شغلی برای کارفرمایان: ترجمه آگهی تاسیس، آگهی تغییرات و آگهی تصمیمات در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی 3 ماهه اخیر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانکی شرکت، ریز پرینت بانکی 4-6 ماهه آخر به زبان لاتین
 • مدرک شغلی برای تجار: ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده و ترجمه لیست پرداخت بیمه
 • مدارک شغلی برای پزشکان: ترجمه پروانه دائم طبابت، کارت نظام پزشکی، ترجمه پروانه مطب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه
 • مدارک مورد نیاز برای مهندسان: ترجمه پروانه نظام مهندسی و یا جواز ساخت و کارت نظام مهندسی 
 • مدارک کارخانه داران و صاحبان مشاغل: ترجمه پروانه بهره برداری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه
 • مدارک بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و یا کارت بازنشستگی، ترجمه فیش حقوقی ماه اخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، حکم افزایش حقوق بازنشستگی نیز لازم است)

 

کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی با مهر دارالترجمه ارائه شود.

.  تأیید مدارک توسط دادگستری اجباری و الزامی نمی باشد

 

  

 

چگونگی تعیین وقت سفارت کانادا : 

حدودا تا 100 روز بعد از انگشت نگاری جواب ویزای کانادا را دریافت می کنید. متقاضیان ویزای کانادا برای ارائه درخواست ویزای کانادای خود، می‌توانند به دفاتر در کشورهای ترکیه، امارات و گرجستان مراجعه کنند.

 

 

پیکاپ ویزا :

به فرایند ارسال پاسپورت به سفارت یک کشور و برگرداندن آن، به‌منظور دریافت ویزا، پیکاپ ویزا می‌گویند. خدمات پیکاپ ویزا برای کشورهایی است که در ایران سفارتخانه ندارند؛ مثل کانادا، آمریکا یا انگلستان. شما با کمک پیکاپ ویزا می‌توانید بدون مراجعه حضوری به یکی از کشورهای همسایه، ویزای کانادا را دریافت کنید.

 

ویزای توریستی استرالیا :

 

 

در حال حاضر، سفارت استرالیا در تهران، درخواست های ویزا را به صورت آنلاین می پذیرد و با این تدبیر، زمان رسیدگی و صدور ویزا بسیار کوتاه شده است. اخذ ویزای توریستی استرالیا، نیاز به مصاحبه یا مراجعه حضوری ندارد و کلیه مراحل از ابتدا تا انتها، به صورت آنلاین انجام می پذیرد.

طبق اطلاعات ارائه شده در وب‌سایت رسمی مهاجرت و شهروندی استرالیا در مورد انواع ویزای توریستی استرالیا، گزینه‌های قابل استفاده و پرکاربرد گردشگری برای شهروندان ایرانی شامل ویزای استرالیا (ترانزیت) و ویزای ساب کلاس 600 استرالیا می‌شود.

با در نظر گرفتن محدودیت اعتبار 72 ساعته، معمولاً ویزای ترانزیت استرالیا تنها برای افرادی مناسب است که قرار است به خاطر دلایلی، توقف کوتاهی در مرز هوایی و فرودگاهی استرالیا داشته و این محدوده را به سمت کشور دیگری خارج از حوزه استرالیا ترک کنند. ویزای ساب کلاس 600  بنا به درخواست متقاضی, 3-6 ماهه است. این ویزا به صورت الکترونیکی صادر شده و در پاسپورت متقاضی، چاپ نمی شود. متقاضی با در دست داشتن تایید سفارت مبنی بر داشتن ویزا میتواند به استرالیا مسافرت کند.

 

انواع ویزای توریستی استرالیا :

 

ویزای توریستی خانوادگی استرالیا:

   ویزای توریستی خانوادگی استرالیا، به منظور بازدید از خانواده در استرالیا صادر می‌شود. به همین دلیل، شما به عنوان متقاضی ویزای توریستی خانوادگی استرالیا، باید از خانواده خود که در استرالیا هستند، دعوت نامه ارائه کنید. در این دعوت نامه، باید مکان اقامت شما مشخص شود و همچنین باید قید شود که در صورت نیاز، شخص دعوت کننده شما را حمایت مالی خواهد کرد.

 

ویزای توریستی استرالیا برای والدین:

    کسانی که حداقل دو سال و یا بیشتر در استرالیا اقامت دارند، میتوانند ویزای توریستی استرالیا برای والدین خود درخواست کنند. از شرایط اخذ ویزای توریستی برای والدین این است که پدر و مادر شما باید بالای 65 سال سن داشته باشند و شما حتما باید در استرالیا اقامت داشته باشید و برای پدر و مادر خود، دعوت نامه معتبر ارسال کنید.

 

ویزای توریستی و گردشگری استرالیا:

 

    ویزای توریستی و گردشگری استرالیا، با هدف تفریح و گردشگری در استرالیا از سوی سفارت این کشور صادر می‌شود. اعتبار این ویزا، با توجه به هدف اعلامی شما به سفارت استرالیا می‌باشد. برای اخذ ویزای توریستی و گردشگری استرالیا، حتما باید تاریخچه سفری مناسب با منابع مالی خود داشته باشید.

 

ویزای بازدید کننده تجاری استرالیا:

    این ویزا با هدف مقاصد تجاری، حضور در سمینار‌ها و همایش ها و تعامل بین شرکت ها صادر می‌شود تعامل بین شرکت ها صادر می‌شود. برای اخذ ویزای بازدید کننده تجاری استرالیا، باید از یک شرکت و یا برگزار کننده همایش دعوت نامه معتبر ارائه کنید. مدت اعتبار این ویزا، بسته به تاریخ درج شده در دعوت نامه دارد.

 

 

 

 

هزینه ویزای توریستی استرالیا :

 

              ویزا           750 دلار        

 

 

 

 

شما باید پیگیری امور اپلای ویزا و آپلود مدارک ویزای توریستی استرالیا را از طریق وب‌سایت سفارت این کشور انجام دهید و با رزرو وقت سفارت کارگزاری وی اف اس گلوبال و حضور در محل کارگزاری خدمات ویزای استرالیا، مراحل انگشت‌نگاری و عکس بیومتریک را به انجام برسانید.

 

مدارک مورد نیاز :

 

   - فرم درخواست آنلاین ویزای تکمیل‌شده

   - اصل و کپی پاسپورت جدید

   - دوقطعه عکس پاسپورت با پس‌زمینه سفید

   - ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی به همراه ترجمه رسمی و مهر وزارت امور خارجه و دادگستری

   - پرینت حساب بانکی 4 ماهه اخیر

   - ترجمه رسمی فیش حقوقی، سوابق کاری و مدارک بیمه و سایر موارد نظیر کد مالیاتی، جواز کار و یا شماره ثبت شرکت (در صورت وجود)

   - ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار یا تحصیل

   - دعوت‌نامه اقوام (در صورت وجود)

   - نامه تمکن مالی بانکی

   - برنامه سفر کامل و موجه

   - پرینت پرداخت اینترنتی هزینه ویزا

   - ارائه گواهی سوءپیشینه

   - مدارک چکاپ پزشکی از کلینیک‌های تائید‌شده سفارت

   - رزرو هتل

   - رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما مطابق با برنامه سفر

   - ارائه اطلاعات و آدرس فرد دعوت‌کننده (در صورت وجود)

   - سند ازدواج در صورت تاهل

   - ترجمه سوابق بیمه تامین اجتماعی

   - ترجمه سوابق بازنشستگی (در صورت وجود)

 

ویزای توریستی انگلستان :

 

 

کشور انگلیس کاملا مستقل است و عضو حوزه شینگن نمی باشد، برای سفر به این کشور باید ویزای جداگانه دریافت کنید، هر چند ممکن است سابقه سفر شما به حوزه شینگن در اخذ ویزای انگلیس هم تاثیر مثبت داشته باشد.

با داشتن ویزای توریستی انگلیس اجازه ورود به انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی را خواهید داشت.

برای  اخذ ویزای انگلستان باید دارای مدارک قوی و قابل قبولی برای اثبات بازگشت خود از انگلستان به سفارت ارائه دهید و افسر را از اینکه پس از پایان اعتبار ویزا، به کشور خود بازمیگردید مطمئن کنید.

در صورتی که تاریخچه سفری شما با منابع مالی تان مطابقت نداشته باشد، درخواست ویزای شما رد خواهد شد. پس، شما برای درخواست ویزای توریستی انگلیس باید حتما یا دعوت نامه ارائه کنید و یا اینکه تاریخچه سفری مناسب داشته باشید.

ویزای توریستی انگلیس با توجه به درخواست متقاضیان، در مدت اعتبار های مختلف صادر می‌شود. ویزای توریستی انگلیس در مدت زمان های ۶ ماهه، ۱ ساله، ۲ ساله، ۵ ساله و 10ساله صادر می‌شود.

 

هزینه ویزای توریستی انگلستان :

 

ویزای انگلستان 6 ماهه 

450 پوند   

ویزای انگلستان 2 ساله

700 پوند   

ویزای انگلستان 5 ساله  

700 پوند   
ویزای انگلستان 10 ساله 

700 پوند   

 

 

 

مدارک مورد نیاز :

  - اﺻﻞ ﭘﺎﺳﭙﻮرت ﻓﻌﻠﯽ ﺑﺎ ﺣﺪاﻗﻞ 6 ﻣﺎه اﻋﺘﺒﺎر از ﺗﺎرﯾﺦ ﻣﺴﺎﻓﺮت ﺑﻪ اﻧﮕﻠﺴﺘﺎن و اﺻﻞ ﭘﺎﺳﭙﻮرت ﻫﺎي ﻗﺒﻠﯽ

- ﮐﭙﯽ از ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺻﻔﺤﺎت ﭘﺎﺳﭙﻮرت ﻫﺎ(ﺣﺘﻤﺎ ﯾﮏ ﺻﻔﺤﻪ ي ﮐﺎﻣﻼ ﺧﺎﻟﯽ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ)

یک ﻧﺴﺨﻪ ﺗﮑﻤﯿﻞ ﺷﺪه ﻓﺮم آﻧﻼﯾﻦ درﺧﻮاﺳﺖ روادﯾﺪ ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه ﺑﺮﮔﻪ ﺗﺎﯾﯿﺪﯾﻪ وﻗﺖ ﺳﻔﺎرت ﮐﻪ ﺗﻮﺳﻂ  این ﻣﺮﮐﺰ اﻧﺠﺎم ﭘﺬﯾﺮ اﺳﺖ.

دو - ﻗﻄﻌﻪ ﻋﮑﺲ 3.5*4.5

 - اﺻﻞ و ﯾﺎ ﮐﭙﯽ دﻋﻮت ﻧﺎﻣﻪ ﻣﻌﺘﺒﺮ و در ﺻﻮرت ﻧﺪاﺷﺘﻦ رزرو ﻫﺘﻞ در اﻧﮕﻠﺴﺘﺎن

  - اﺻﻞ و ﺗﺮﺟﻤﻪ رﺳﻤﯽ ﺳﻨﺪ ازدواج

  - اﺻﻞ و ﺗﺮﺟﻤﻪ رﺳﻤﯽ ﺷﻨﺎﺳﻨﺎﻣﻪ

 - اﺻﻞ و ﺗﺮﺟﻤﻪ رﺳﻤﯽ ﮐﺎرت ﻣﻠﯽ

 - اﺻﻞ و ﺗﺮﺟﻤﻪ رﺳﻤﯽ ﮐﺎرت ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ ﯾﺎ ﭘﺎﯾﺎن ﺧﺪﻣﺖ

  - اﺻﻞ و ﺗﺮﺟﻤﻪ رﺳﻤﯽ ﻣﺪارك ﺷﻐﻠﯽ ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ از ﻗﺒﯿﻞ) ﮔﻮاﻫﯽ اﺷﺘﻐﺎل ﺑﻪ ﮐﺎر ﮐﻪ در آن ﺗﺎرﯾﺦ درﺧﻮاﺳﺖ ﻣﺮﺧﺼﯽ ذﮐﺮ ﺷﺪه ﺑﺎﺷﺪ و اﯾﻨﮑﻪ آﯾﺎ اﯾﻦ ﻣﺮﺧﺼﯽ ﺑﺎ ﺣﻘﻮق ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﯾﺎ ﺧﯿﺮ،ﺟﻮاز ﮐﺴﺐ،ﭘﺮواﻧﻪ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ،ﮐﺎرت ﺑﺎزرﮔﺎﻧﯽ،ﻟﯿﺴﺖ ﺑﯿﻤﻪ 6 ﻣﺎه آﺧﺮ،ﺑﺮﮔﻪ ﻣﺎﻟﯿﺎﺗﯽ ﭘﺮداﺧﺖ ﺷﺪه،ﮐﺎرت ﭘﺮﺳﻨﻠﯽ،ﺣﮑﻢ ﮐﺎرﮔﺰﯾﻨﯽ،ﺣﮑﻢ ﺑﺎزﻧﺸﺴﺘﮕﯽ،ﮐﺎرت ﺑﺎزﻧﺸﺴﺘﮕﯽ،ﭘﺮواﻧﻪ ﻣﻄﺐ،ﮐﺎرت ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ،ﮐﺎرت داﻧﺸﺠﻮﯾﯽ و...

 

 - رزرو ﺑﻠﯿﻂ ﺑﺮاي ﺳﻔﺮ ﺑﻪ اﻧﮕﻠﺴﺘﺎن• ﻣﺪارك ﻣﯿﺰﺑﺎن در اﻧﮕﻠﺴﺘﺎن) دﻋﻮﺗﻨﺎﻣﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه ﮐﭙﯽ ﭘﺎﺳﭙﻮرت و ﻣﺪارك اﻗﺎﻣﺘﯽ دﻋﻮت ﮐﻨﻨﺪه،ﭘﺮﯾﻨﺖ ﺣﺴﺎب ﺑﺎﻧﮑﯽ،ﻣﺪارك ﺷﻐﻠﯽ و ﮔﻮاﻫﯽ اﺷﺘﻐﺎل ﺑﻪ ﮐﺎر ﺑﺎ ذﮐﺮ درآﻣﺪ،ﻓﯿﺶ ﺣﻘﻮﻗﯽ،ﺳﻨﺪ ﻣﻠﮑﯽ ﻣﻠﮏ ﻣﺤﻞ اﻗﺎﻣﺖ در اﻧﮕﻠﺴﺘﺎن ﯾﺎ اﺟﺎره ﻧﺎﻣﻪ ،آﺧﺮﯾﻦ ﺑﺮﮔﻪ ﻣﺎﻟﯿﺎﺗﯽ ﭘﺮداﺧﺖ ﺷﺪه،ﻗﺒﻮض ﭘﺮداﺧﺘﯽ از ﻗﺒﯿﻞ آب،ﺑﺮق،ﮔﺎز و اﺻﻞ رﯾﺰﭘﺮﯾﻨﺖ ﺣﺴﺎب ﺷﺨﺼﯽ و ﺟﺎري ﺑﻪ ﻻﺗﯿﻦ ﺑﺮاي ﺳﻪ ﻣﺎه ﮔﺬﺷﺘﻪ،ﺳﭙﺮده ﻫﺎي ﺑﺎﻧﮑﯽ و ﺻﻞ ﻧﺎﻣﻪ ﺗﻤﮑﻦ ﻣﺎﻟﯽ ﺣﺴﺎب ﺷﺨﺼﯽ و ﺟﺎري ﺑﻪ ﻻﺗﯿﻦ، ﺳﭙﺮده ﻫﺎي ﺑﺎﻧﮑﯽ و ﺑﺮاي ﻣﺪﯾﺮان و ﺳﻬﺎﻣﺪاران اﺻﻞ رﯾﺰ ﭘﺮﯾﻨﺖ ﺣﺴﺎب ﺷﺮﮐﺖ و ﺷﺨﺼﯽ ﺑﻪ زﺑﺎن ﻻﺗﯿﻦ ﺑﺮاي ﺷﺶ ﻣﺎه ﮔﺬﺷﺘﻪ اﻟﺰاﻣﯿﺴﺖ.

 

  - اﺻﻞ و ﺗﺮﺟﻤﻪ رﺳﻤﯽ ﺳﻨﺪ ﻣﻠﮑﯽ،در ﺻﻮرت اﺟﺎره دادن اﺻﻞ و ﺗﺮﺟﻤﻪ اﺟﺎره ﻧﺎﻣﻪ ﺗﺮﺟﻤﻪ رﺳﻤﯽ(داراﻟﺘﺮﺟﻤﻪ) ﺑﺮاي ﺗﻤﺎﻣﯽ ﻣﺪارك ﻓﻮق ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ و ﻧﯿﺎزي ﺑﻪ ﻣﻬﺮ دادﮔﺴﺘﺮي و ﺗﺎﯾﯿﺪ اﻣﻮرﺧﺎرﺟﻪ ﻧﻤﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

 

   -   ﺗﻤﺎﻣﯽ ﻣﺪارك ﺑﺎﯾﺪ در ﺳﺎﯾﺰ A4 اراﺋﻪ ﺷﻮﻧﺪ.

  -   ﺑﻪ ﻣﺪارك ﻧﺒﺎﯾﺪ ﻫﯿﭻ ﻣﻨﮕﻨﻪ،ﮔﯿﺮه و ﯾﺎ ﺳﻮزﻧﯽ وﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪ.

 

  روز اﻧﮕﺸﺖ ﻧﮕﺎرى ﺣﺘﻤﺎ اﺻﻞ و ﮐﭙﻰ ﻣﺪارك و ﺗﺮﺟﻤﻪ رﺳﻤﻰ ﻫﻤﺮاﻫﺘﺎن ﺑﺎﺷﺪ و در ﻧﻈﺮ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺗﺮﺟﻤﻪ رﺳﻤﻰ ﻣﺪارك ﻓﻘﻂ ﺷﺶ ﻣﺎه اﻋﺘﺒﺎر دارد.

 

وقت سفارت انگلیس

 

چنانچه خواهان دریافت یکی از انواع ویزا انگلیس از جمله ویزای توریستی انگلستان و یا تحصیلی باشید، باید یک وقت سفارت انگلیس از کارگزاری وی اف اس گلوبال واقع در میدان هروی تهران دریافت کنید.

در حال حاضر انگشت نگاری ویزا انگلیس در 3 کشور ایران، امارات و ترکیه (تهران، دبی، ابوظبی، آنکارا و استانبول) انجام می‌شود.

 

 

 برای انگشت نگاری ویزای توریستی انگلیس، حتما باید کودکان زیر ۱۴ سال به همراه پدر و مادر به دفاتر انگشت نگاری مراجعه کنند اما از کودکان انگشت نگاری انجام نمی‌شود.

 

 توجه داشته باشید که شما از هر دفتر انگشت نگاری، چه در ایران و چه در اطراف ایران، انگشت نگاری شوید، کلیه پرونده ها در دفتر ابوظبی امارات بررسی خواهد شد.

 

 پس از پرداخت هزینه های ویزای توریستی انگلیس، شما تا ۳۰ روز زمان دارید که برای انجام پروسه انگشت نگاری، به یکی از دفاتر انگشت نگاری ویزای توریستی انگلیس مراجعه کنید.

 

 در کلیه مدارک درخواستی ویزای توریستی انگلیس، تمکن مالی و گردش حساب متقاضی با دقت بیشتری بررسی می‌شود.

 

ویزای توریستی فرانسه :

 

اگر می‌خواهید با هدف گردشگری برای مدتی کمتر از ۹۰ روز از فرانسه دیدن کنید باید ویزای توریستی فرانسه بگیرید. ویزای توریستی فرانسه به شما این امکان را می‌دهد که در هر دوره ۱۸۰ روزه حداکثر ۹۰ روز در فرانسه بمانید. همچنین، با داشتن ویزای توریستی شینگن شما علاوه بر فرانسه مجوز رفت و آمد به ۲۶ کشور دیگر حوزه شینگن را خواهید داشت.

مرکز VFS به عنوان نمایندگی رسمی کنسولگری فرانسه به درخواست‌ها رسیدگی می‌کند.

 

هزینه ویزا :

 

ویزای مالتی 3 ماهه

550 یورو

ویزای مالتی 6 ماهه

550 یورو 

ویزای مالتی 1 ساله 

750 یورو

ویزای مالتی 2 ساله 

750 یورو

 

 

 

مدارک مورد نیاز :

 

     -  فرم درخواست ویزای شینگن فرانسه

     -  گذرنامه متقاضی به همراه کلیه گذرنامه‌های قبلی

     -  رسید پرداخت هزینه ویزای درخواستی

     -  اصل و ترجمه شناسنامه

     -  اصل و ترجمه سند ازدواج متقاضی ارائه گواهی اشتغال به کار (و یا گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و دانش آموزان)

     -  گردش حساب و تمکن مالی

     -  رزرو بلیط رفت و برگشت و واچر هتل

     -  ارائه اصل دعوت نامه (در صورت وجود)

     -  بیمه مسافرتی معتبر در حوزه شینگن 

 

هزینه ویزا :

افراد 6 تا 12 سال افراد بالای 12 سال
300 یورو 350 یورو

 

خدمات ویزا شامل:
*  هزینه سفارت
* پر کردن فرم سفارت
* رزرو بلیط
* رزرو هتل
* بیمه مسافرتی

 

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی ( می بایست به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شده باشند) :

1- فرم سفارت پر شده
2- دو قطعه عکس 3.5 در 4.5 رنگی ، پشت سفید که مربوط به 6 ماه اخیر باشید.
3- پاسپورت با حداقل 4 ماه اعتبار از زمان بازگشت از سفر که دارای حداقل 2 صفحه خالی باشد به همراه کپی از صفحه مشخصات
4- کپی از ویزاهای شینگن قبلی ( در صورت وجود هر کپی روی یک برگ کاغذ A4 )
5- اصل بیمه مسافرتی با حداقل 30.000 یورو پوشش که به تعداد روزهای سفر باشد.
6- ترجمه مدارک شغلی :
- برای کارمندان خصوصی برگه اشتغال به کار روی سربرگ با مهر و امضاء مدیر مربوطه که شامل مشخصات فرد،  شماره گذرنامه ، تاریخ شروع به کار ، میزان حقوق دریافتی،سمت دقیق فرد در مجموعه ، تعداد روزهای مرخصی و تضمین کتبی اشتغال به کار فرد پس از بازگشت از سفر باشد . به همراه فیش های حقوقی سه ماه آخر و آخرین پرداختی بیمه تامین اجتماعی
- برای مشاغل آزاد اصل جواز کسب به همراه تاییده اینکه شخص از بیمه تامین اجتماعی یا یک بیمه خدمات درمانی در ایران استفاده میکند
- برای مدیران اصل روزنامه رسمی ، آخرین تغییرات و آگهی ثبت شرکت.
- برای هنرمندان اثبات عضویت در یکی از انجمن های رسمی حرفه ای مانند خانه سینما ، خانه عکاسی ، و ...و  یا اثبات فعالیت هنری در یک نمایشگاه ها ، جشنواره ها و ... و گواهی استفاده از بیمه تامین اجتماع یا یک بیمه خدمات درمانی .
- برای بازنشستگان اصل گواهی بازنشستگی به همراه آخرین  فیش حقوقی.
- برای دانش آموزان و دانشجویان  گواهش اشتغال به تحصیل با تایید آموز پروش منطقه و یا دانشگاه به همراه کارت دانشجویی برای دانشجویان.
- برای افراد بدون شغل اثبات وضعیت اقتصادی و اجتماعی به عنوان مثال: گواهی ازدواج ، اسناد تأیید مالکیت یک ملک و....
7- رزرو بلیط رفت و برگشت
8- رزرو هتل
9- گردش حساب شش ماه گذشته به لاتین به همراه برگه تمکن مالی به یورو(از زمان دریافت آن از بانک تا ارئه به سفارت نباید بیشتر از 4 روز گذشته باشد).
10- ترجمه تمامی صفحات شناسنامه
11- ترجمه اسناد ملکی( دارایی های فرد در ایران)
12- اجازه خروج محضری برای کودکانی که بدون والدین یا یکی از آنها سفر میکنند

هزینه ویزا :

افراد 6 تا 12 سال افراد بالای 12 سال
300 یورو 350 یورو

 

خدمات ویزا شامل:
*  هزینه سفارت
* پر کردن فرم سفارت
* رزرو بلیط
* رزرو هتل
* بیمه مسافرتی 

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی ( می بایست به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شده باشند و دارای تاییده وزارت امور خارجه و دادگستری باشند ): 

1- فرم سفارت پر شده
2- دو قطعه عکس 3.5 در 4.5 رنگی ، پشت سفید که مربوط به 6 ماه اخیر باشید.
3- پاسپورت با حداقل 4 ماه اعتبار از زمان بازگشت از سفر که دارای حداقل 2 صفحه خالی باشد به همراه کپی از صفحه مشخصات
4- ریز برنامه سفر به زبان انگلیسی یا ترجمه شده.
5- کپی از ویزاهای شینگن قبلی ( در صورت وجود هر کپی روی یک برگ کاغذ A4 )

6- اصل بیمه مسافرتی با حداقل 30.000 یورو پوشش که به تعداد روزهای سفر باشد.
 
7- ترجمه مدارک شغلی :
- برای کارمندان خصوصی برگه اشتغال به کار روی سربرگ با مهر و امضاء مدیر
مربوطه که شامل مشخصات فرد، شماره گذرنامه ، تاریخ شروع به کار ، میزان حقوق دریافتی،سمت دقیق فرد در مجموعه ، تعداد روزهای مرخصی و تضمین کتبی اشتغال به کار فرد پس از بازگشت از سفر باشد . به همراه فیش های حقوقی سه ماه آخر و آخرین پرداختی بیمه تامین اجتماعی
- برای مشاغل آزاد اصل جواز کسب به همراه تاییده اینکه شخص از بیمه تامین اجتماعی یا یک بیمه خدمات درمانی در ایران استفاده میکند
- برای مدیران اصل روزنامه رسمی ، آخرین تغییرات و آگهی ثبت شرکت.

- برای هنرمندان اثبات عضویت در یکی از انجمن های رسمی حرفه ای مانند خانه سینما ، خانه عکاسی ، و ...و  یا اثبات فعالیت هنری در یک نمایشگاه ها ، جشنواره ها و ... و گواهی استفاده از بیمه تامین اجتماع یا یک بیمه خدمات درمانی .
- برای بازنشستگان اصل گواهی بازنشستگی به همراه آخرین  فیش حقوقی.
- برای دانش آموزان و دانشجویان  گواهش اشتغال به تحصیل با تایید آموز پروش منطقه و یا دانشگاه به همراه کارت دانشجویی برای دانشجویان.
- برای افراد بدون شغل اثبات وضعیت اقتصادی و اجتماعی به عنوان مثال: گواهی ازدواج ، اسناد تأیید مالکیت یک ملک و....

8- رزرو بلیط رفت و برگشت
9- رزرو هتل به همراه تاریخ رزرو و اطلاعات تماس و آدرس اقامتگاه
10- گردش حساب سه ماه گذشته به لاتین به همراه برگه تمکن مالی به یورو(از زمان دریافت آن از بانک تا ارئه به سفارت نباید بیشتر از 4 روز گذشته باشد).
11- ترجمه تمامی صفحات شناسنامه
12- ترجمه اسناد ملکی( در صورت وجود)
13- اجازه خروج محضری برای کودکانی که بدون والدین یا یکی از آنها سفر میکنند

هزینه ویزا :

افراد 6 تا 12 سال افراد بالای 12 سال
300 یورو 350 یورو

 

خدمات ویزا شامل:
*  هزینه سفارت
* پر کردن فرم سفارت
* رزرو بلیط
* رزرو هتل
* بیمه مسافرتی

مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی (می بایست به زبان اسپانیایی ترجمه رسمی شده باشند) :

1- فرم سفارت پر شده
2- دو قطعه عکس 3.5 در 4.5 رنگی ، پشت سفید که مربوط به 6 ماه اخیر باشید.
3- پاسپورت با حداقل 4 ماه اعتبار از زمان بازگشت از سفر که دارای حداقل 2 صفحه خالی باشد به همراه کپی از صفحه مشخصات
4- کپی از ویزاهای شینگن قبلی ( در صورت وجود هر کپی روی یک برگ کاغذ
A4)
5- اصل بیمه مسافرتی با حداقل 30.000 یورو پوشش که به تعداد روزهای سفر باشد.
6-
ترجمه مدارک شغلی :
- برای کارمندان خصوصی برگه اشتغال به کار روی سربرگ با مهر و امضاء مدیر
مربوطه که شامل مشخصات فرد       شماره گذرنامه ، تاریخ شروع به کار ، میزان حقوق دریافتی،سمت دقیق فرد در مجموعه ، تعداد روزهای مرخصی و تضمین کتبی اشتغال به کار فرد پس از بازگشت از سفر باشد . به همراه فیش های حقوقی سه ماه آخر و آخرین پرداختی بیمه تامین اجتماعی
- برای مشاغل آزاد اصل جواز کسب به همراه تاییده اینکه شخص از بیمه تامین اجتماعی یا یک بیمه خدمات درمانی در ایران استفاده میکند
- برای مدیران اصل روزنامه رسمی ، آخرین تغییرات و آگهی ثبت شرکت.

- برای هنرمندان اثبات عضویت در یکی از انجمن های رسمی حرفه ای مانند خانه سینما ، خانه عکاسی ، و ...و  یا اثبات فعالیت هنری در یک نمایشگاه ها ، جشنواره ها و ... و گواهی استفاده از بیمه تامین اجتماع یا یک بیمه خدمات درمانی .
- برای بازنشستگان اصل گواهی بازنشستگی به همراه آخرین  فیش حقوقی.
- برای دانش آموزان و دانشجویان  گواهش اشتغال به تحصیل با تایید آموز پروش منطقه و یا دانشگاه به همراه کارت دانشجویی برای دانشجویان.
- برای افراد بدون شغل اثبات وضعیت اقتصادی و اجتماعی به عنوان مثال: گواهی ازدواج ، اسناد تأیید مالکیت یک ملک و....

7- رزرو بلیط رفت و برگشت
8- رزرو هتل
9- گردش حساب شش ماه گذشته به لاتین به همراه برگه تمکن مالی به یورو(از زمان دریافت آن از بانک تا ارئه به سفارت نباید بیشتر از 4 روز گذشته باشد).
10- ترجمه تمامی صفحات شناسنامه
11- ترجمه اسناد ملکی( دارایی های فرد در ایران)
12- اجازه خروج محضری برای کودکانی که بدون والدین یا یکی از آنها سفر میکنند

ویزا آفریقا جنوبی

هزینه ویزا :

 

هزینه ویزا برای هر نفر

90 دلار

 

*حضور مسافر برای انگشت نگاری الزامی می باشد.

مدت زمان ویزا : 2 تا 3 هفته کاری

مدارک لازم ویزای برزیل :

1- اصل گذرنامه

2- گذرنامه های پیشین

3- شناسنامه

4- یک قطعه عکس رنگی جدید 3.4

5- گواهی فعالیت در ایران به همراه ترجمه (اشتغال به کار به همراه لیست بیمه از محل کار، اشتغال به تحصیل و یا پروانه کسب).

6- رزرو بلیط هوایی رفت و برگشت از برزیل (برای حداقل 20 روز بعد از تاریخ درخواست روادید).

7- رزرو هتل و یا دعوتنامه دارای آدرس، تلفن تماس و امضاء تایید شده محضری میزبان در برزیل.

8- مدارک و گواهی تمکن مالی (از قبیل صورت حساب بانکی متقاضی، سند مالکیت و سایر مدارک مالی).

9- افراد زیر 18 سال که بدون والدین و یا با یکی از آنها سفر می کنند باید اجازه محضری از والدین را ارائه دهند.

هزینه ویزا :

هزینه  ویزا  برای هر نفر 125 دلار

 

- جهت اقدام برای ویزای گروهی حداقل 5 نفر مورد نیاز است
 زمان لازم برای صدور ویزا بسته به نوع ویزا از 7 تا 10 روز کاری به طول می انجامد -

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی چین:

1- اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

2- گذرنامه های قدیمی در صورت وجود

3- چهارقطعه عکس 6 در 4 رنگی ، جدید

4- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی( هر کپی روی یک برگ)

5- برگه تمکن مالی به ازاء هر نفر 35 میلیون تومان

6- اصل دعوتنامه

7- بیمه مسافرتی به تعداد روزهای سفر

8- رزرو بلیط

9- تکمیل فرم مشخصات فردی

 

هزینه ویزا :

 

هزینه ویزا یک بار ورود توریستی

50 دلار

مدت زمان لازم برای صدور ویزا 10 تا 14 روز زمان می برد.

مدارک لازم ویزای مکزیک :

1- اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

2- اصل پاسپورت های قبلی در صورت وجود

3- تکمیل فرم مشخصات فردی

4- تمکن مالی به ازای هر نفر 30 میلیون تومان

5- پرینت حساب 6 ماهه اخیر

6- رزرو هتل و بلیط 

7- ترجمه مدارک شغلی یا تحصیلی

هزینه ویزا :

افراد 6 تا 12 سال افراد بالای 12 سال
300 یورو 350 یورو

 

خدمات ویزا شامل:
*  هزینه سفارت
* پر کردن فرم سفارت
* رزرو بلیط
* رزرو هتل
* بیمه مسافرتی

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی (می بایست به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شده باشند) :

1- فرم درخواست تکمیل شده با امضا متقاضی.

2- یک قطعه عکس رنگی 3.5 در 4.5 رنگی ، پشت سفید که مربوط به 6 ماه اخیر باشد.

3- پاسپورت با حداقل 4 ماه اعتبار از زمان بازگشت از سفر که دارای حداقل 2 صفحه خالی باشد به همراه کپی از صفحه مشخصات.
4- رزرو بلیط رفت و برگشت و اطلاعات نقل و انتقال در طول سفر(در صورت وجود)

5- رزرو هتل
6- بیمه مسافرتی بین‌المللی معتبر با پوشش حداقل 30.000 یورو و به تعداد روزهای سفر.

7- ترجمه مدارک شغلی :
- برای کارمندان خصوصی برگه اشتغال به کار روی سربرگ با مهر و امضاء مدیر مربوطه که شامل مشخصات فرد، شماره گذرنامه ، تاریخ شروع به کار، میزان حقوق دریافتی، سمت دقیق فرد در مجموعه، تعداد روزهای مرخصی و تضمین کتبی اشتغال به کار فرد پس از بازگشت از سفر؛ به همراه فیش های حقوقی سه ماه آخر و آخرین پرداختی بیمه تامین اجتماعی.
- برای مشاغل آزاد اصل جواز کسب به همراه تاییده اینکه شخص از بیمه تامین اجتماعی یا یک بیمه خدمات درمانی در ایران استفاده میکند.
- برای مدیران اصل روزنامه رسمی، آخرین تغییرات و آگهی ثبت شرکت.
- برای هنرمندان اثبات عضویت در یکی از انجمن های رسمی حرفه ای مانند خانه سینما، خانه عکاسی، و ... .  یا اثبات فعالیت هنری در نمایشگاه ها ، جشنواره ها و ... و گواهی استفاده از بیمه تامین اجتماعD یا یک بیمه خدمات درمانی.
- برای بازنشستگان اصل گواهی بازنشستگی به همراه آخرین فیش حقوقی.
- برای دانش آموزان و دانشجویان  گواهی اشتغال به تحصیل با تایید آموزش و  پرورش منطقه و یا دانشگاه به همراه کارت دانشجویی برای دانشجویان.
- برای افراد بدون شغل اثبات وضعیت اقتصادی و اجتماعی به عنوان مثال: گواهی ازدواج، اسناد تأیید مالکیت یک ملک و... .

8- اجازه خروج محضری برای کودکانی که بدون والدین یا یکی از آنها سفر میکنند.

9- ارائه ریز گردش شش ماه اخیر حساب بانکی به انگلیسی (از زمان دریافت آن از بانک تا ارائه به سفارت نباید بیشتر از 4 روز گذشته باشد).

10- ترجمه تمامی صفحات شناسنامه.

11- ترجمه دارایی های فرد در ایران.

12- کپی از صفحه مشخصات گذرنامه به همراه کپی از ویزاهای گذشته ( هر کپی روی یک برگ A4)

هزینه ویزا + بیمه مسافرتی با پوشش بیمه کرونا:

350 درهم  ویزای 14 روزه + بیمه کرونا
380 درهم ویزای یک ماهه + بیمه کرونا

 

زمان لازم برای صدور ویزا 5 روز کاری می باشد - 

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی دبی:

1- کپی پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

3- یک قطعه عکس 3 در 4 رنگی ، جدید

4- کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی

 

هزینه ویزا :

افراد 6 تا 12 سال افراد بالای 12 سال
300 یورو 350 یورو

 

خدمات ویزا شامل:
*  هزینه سفارت
* پر کردن فرم سفارت
* رزرو بلیط
* رزرو هتل
* بیمه مسافرتی

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی (می بایست به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شده باشند) :

1- پاسپورت با حداقل 4 ماه اعتبار از زمان بازگشت از سفر که دارای حداقل 2 صفحه خالی نیز باشد به همراه کپی از صفحه مشخصات و صفحه هایی که دارای مهر ورود و خروج و برچسب ویزا باشند.
2- فرم سفارت آنلاین پر شده دارای بارکد
3- دو قطعه عکس 3.5 در 4.5 رنگی ، پشت سفید که مربوط به 6 ماه اخیر باشید.
4- ریز برنامه سفر ( به انگلیسی، فرانسوی یا آلمانی نوشته یا ترجمه شده باشد)
5- رزرو بلیط رفت و برگشت
6- رزرو هتل

7- ترجمه مدارک شغلی :
- برای کارمندان خصوصی برگه اشتغال به کار روی سربرگ با مهر و امضاء مدیر مربوطه که شامل مشخصات فرد، شماره گذرنامه، تاریخ شروع به کار، میزان حقوق دریافتی، سمت دقیق فرد در مجموعه، تعداد روزهای مرخصی و تضمین کتبی اشتغال به کار فرد پس از بازگشت از سفر باشد. به همراه فیش های حقوقی سه ماه آخر و آخرین پرداختی بیمه تامین اجتماعی.
- برای مشاغل آزاد اصل جواز کسب به همراه تاییده اینکه شخص از بیمه تامین اجتماعی یا یک بیمه خدمات درمانی در ایران استفاده میکند.
- برای مدیران اصل روزنامه رسمی، آخرین تغییرات و آگهی ثبت شرکت.

- برای هنرمندان اثبات عضویت در یکی از انجمن های رسمی حرفه ای مانند خانه سینما، خانه عکاسی، و ... . و یا اثبات فعالیت هنری در نمایشگاه ها، جشنواره ها و ... . و گواهی استفاده از بیمه تامین اجتماعی یا یک بیمه خدمات درمانی.
- برای بازنشستگان اصل گواهی بازنشستگی به همراه آخرین  فیش حقوقی.
- برای دانش آموزان و دانشجویان گواهی اشتغال به تحصیل با تایید آموزش و پرورش منطقه و یا دانشگاه به همراه کارت دانشجویی برای دانشجویان.
- برای افراد بدون شغل اثبات وضعیت اقتصادی و اجتماعی به عنوان مثال: گواهی ازدواج، اسناد تأیید مالکیت یک ملک و... .

8- ترجمه تمامی صفحات شناسنامه
9- اصل بیمه مسافرتی با حداقل 30.000 یورو پوشش که به تعداد روزهای سفر باشد.
10- کپی از ویزاهای شینگن قبلی مربوط به 5 سال گذشته ( در صورت وجود)
11- گردش حساب 6 ماهه اخیر به لاتین (از زمان دریافت آن از بانک تا ارائه به سفارت نباید بیشتر از 4 روز گذشته باشد).

هزینه ویزا :

افراد 6 تا 12 سال افراد بالای 12 سال
300 یورو 350 یورو

 

خدمات ویزا شامل:
*  هزینه سفارت
* پر کردن فرم سفارت
* رزرو بلیط
* رزرو هتل
* بیمه مسافرتی

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی (می بایست به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شده باشند) :

1- فرم سفارت پر شده
2- یک قطعه عکس 3.5 در 4.5 رنگی، پشت سفید که مربوط به 6 ماه اخیر باشد.
3- پاسپورت با حداقل 4 ماه اعتبار از زمان بازگشت از سفر که دارای حداقل 2 صفحه خالی نیز باشد به همراه کپی از صفحه مشخصات.
4- کپی از ویزاهای شینگن قبلی (در صورت وجود هر کپی روی یک برگ کاغذ A4)
5- اصل بیمه مسافرتی با حداقل 30.000 یورو پوشش که به تعداد روزهای سفر باشد.
6- ترجمه مدارک شغلی :
- برای کارمندان خصوصی برگه اشتغال به کار روی سربرگ با مهر و امضاء مدیر مربوطه که شامل مشخصات فرد، شماره گذرنامه، تاریخ شروع به کار، میزان حقوق دریافتی، سمت دقیق فرد در مجموعه، تعداد روزهای مرخصی و تضمین کتبی اشتغال به کار فرد پس از بازگشت از سفر باشد. به همراه فیش های حقوقی سه ماه آخر و آخرین پرداختی بیمه تامین اجتماعی.
- برای مشاغل آزاد اصل جواز کسب به همراه تاییده اینکه شخص از بیمه تامین اجتماعی یا یک بیمه خدمات درمانی در ایران استفاده می کند.
- برای مدیران اصل روزنامه رسمی، آخرین تغییرات و آگهی ثبت شرکت.
- برای هنرمندان اثبات عضویت در یکی از انجمن های رسمی حرفه ای مانند خانه سینما، خانه عکاسی، و ... . و یا اثبات فعالیت هنری در  نمایشگاه ها، جشنواره ها و ... و گواهی استفاده از بیمه تامین اجتماعی یا یک بیمه خدمات درمانی.
- برای بازنشستگان اصل گواهی بازنشستگی به همراه آخرین  فیش حقوقی.
- برای دانش آموزان و دانشجویان  گواهش اشتغال به تحصیل با تایید آموزش و  پرورش منطقه و یا دانشگاه، به همراه کارت دانشجویی برای دانشجویان.
- برای افراد بدون شغل اثبات وضعیت اقتصادی و اجتماعی به عنوان مثال: گواهی ازدواج، اسناد تأیید مالکیت یک ملک و... .
7- رزرو بلیط رفت و برگشت
8- رزرو هتل
9- گردش حساب شش ماه گذشته به لاتین به همراه برگه تمکن مالی به یورو(از زمان دریافت آن از بانک تا ارئه به سفارت نباید بیشتر از 4 روز گذشته باشد).
10- ترجمه تمامی صفحات شناسنامه
11- اجازه خروج محضری برای کودکانی که بدون والدین یا یکی از آنها سفر می کنند.

هزینه ویزا :

 

هزینه برای هر نفر 70 دلار
هزینه ویزا الکترونیک برای هر نفر 106 دلار

 

 

مدارک لازم ویزای سنگاپور :

- ویزای آنلاین سنگاپر 9 تا 12 روز کاری طول می کشد.

1- اسکن صفحه مشخصات پاسپورت (اسکن می بایست یه صورت کامل، رنگی و کاملا واضح باشد)
2- فرم سفارت پر شده با امضاء متقاضی

3- اسکن عکس رنگی با مشخصات زیر :
-  سایز عکس 6.4 باشد و رنگی باشد.
- عکس جدید باشد (با عکس گذرنامه متفاوت بوده و نهایتا برای 3 ماه گذشته باشد)
- بیش از 70 درصد چهره فرد در آن مشخص باشد.
- عکس کاملا از روبه رو گرفته شده باشد
4- رزرو هتل حداق 3 ستاره ، به تعداد روزهای اقامت( در صورتیکه که فرد از شخصی در سنگاپور دعوت نامه دارد می بایست همراه مدارک اطلاعات اقامتی و مهاجرتی آن شخص را به سفارت ارائه کند)
نکته: در صورت عدم ارائه رزرو هتل میلغ 8 دلار به هزینه ویزا افزوده خواهد شد .
نکته : رزرو هتل از سایت Airbnb مورد قبول سفارت نیست.
5- بلیط خریداری شده رفت و برگشت به سنگاپور(رزرو بلیط مورد قبول نیست)
نکته : در صورت عدم ارائه بلیط قطعی تا پیش از بارگذاری مدارک روی سایت مبلغ 14 دلار به هزینه ویزا افزوده خواهد شد.
6- در صورتیکه مسافر به همراه همسر خود درخواست ویزا ارائه میکند سند ازدواج می بایست به سفارت ارائه شود.همچنین اگر هر یک از زوجین مشغول به کار در ایران هستند گواهی اشتغال به کار ایشان شامل مشخصات فرد ، سمت دقیق ، میزان حقوق دریافتی و تعداد روزهای مرخصی با مهر و امضاء مدیر مربوطه ، روی سربرگ ترجمه و به سفارت ارئه شود.
 

هزینه ویزا :

افراد 6 تا 12 سال افراد بالای 12 سال
300 یورو 350 یورو

 

خدمات ویزا شامل:
*  هزینه سفارت
* پر کردن فرم سفارت
* رزرو بلیط
* رزرو هتل
* بیمه مسافرتی

 

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی (می بایست به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شده باشند) :

1- فرم سفارت پر شده
2- یک قطعه عکس 3.5 در 4.5 رنگی، پشت سفید که مربوط به 6 ماه اخیر باشید.
3- پاسپورت با حداقل 4 ماه اعتبار از زمان بازگشت از سفر که دارای حداقل 2 صفحه خالی باشد به همراه کپی از صفحه مشخصات.
4- ریز برنامه سفر به زبان انگلیسی یا ترجمه شده.
5- کپی از ویزاهای شینگن قبلی ( در صورت وجود هر کپی روی یک برگ کاغذ A4)
6- اصل بیمه مسافرتی با حداقل 30.000 یورو پوشش که به تعداد روزهای سفر باشد.
7- ترجمه مدارک شغلی :
- برای کارمندان خصوصی برگه اشتغال به کار روی سربرگ با مهر و امضاء مدیر مربوطه که شامل مشخصات فرد، شماره گذرنامه، تاریخ شروع به کار، میزان حقوق دریافتی، سمت دقیق فرد در مجموعه، تعداد روزهای مرخصی و تضمین کتبی اشتغال به کار فرد پس از بازگشت از سفر باشد. به همراه فیش های حقوقی سه ماه آخر و آخرین پرداختی بیمه تامین اجتماعی.
- برای مشاغل آزاد اصل جواز کسب به همراه تاییده اینکه شخص از بیمه تامین اجتماعی یا یک بیمه خدمات درمانی در ایران استفاده میکند
- برای مدیران اصل روزنامه رسمی، آخرین تغییرات و آگهی ثبت شرکت.
- برای هنرمندان اثبات عضویت در یکی از انجمن های رسمی حرفه ای مانند خانه سینما، خانه عکاسی، و ... . و یا اثبات فعالیت هنری در نمایشگاه ها، جشنواره ها و ... و گواهی استفاده از بیمه تامین اجتماعی یا یک بیمه خدمات درمانی.
- برای بازنشستگان اصل گواهی بازنشستگی به همراه آخرین  فیش حقوقی.
- برای دانش آموزان و دانشجویان  گواهی اشتغال به تحصیل با تایید آموزش و  پرورش منطقه و یا دانشگاه به همراه کارت دانشجویی برای دانشجویان.
- برای افراد بدون شغل اثبات وضعیت اقتصادی و اجتماعی به عنوان مثال: گواهی ازدواج ، اسناد تأیید مالکیت یک ملک و....
8- رزرو بلیط رفت و برگشت
9- رزرو هتل به همراه تاریخ رزرو و اطلاعات تماس و آدرس اقامتگاه
10- ترجمه اسناد ملکی
11- گردش حساب سه ماه گذشته به لاتین به همراه برگه تمکن مالی به یورو(از زمان دریافت آن از بانک تا ارئه به سفارت نباید بیشتر از 4 روز گذشته باشد).
12- ترجمه تمامی صفحات شناسنامه
13- اجازه خروج محضری برای کودکانی که بدون والدین یا یکی از آنها سفر میکنند

هزینه ویزا :

افراد 6 تا 12 سال افراد بالای 12 سال
300 یورو 350 یورو

 

خدمات ویزا شامل:
*  هزینه سفارت
* پر کردن فرم سفارت
* رزرو بلیط
* رزرو هتل
* بیمه مسافرتی

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی (می بایست به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شده باشند) :

1- فرم درخواست تکمیل شده با امضا متقاضی

2- دو قطعه عکس رنگی 3.5 در 4.5 رنگی ، پشت سفید که مربوط به 6 ماه اخیر باشد.

3- پاسپورت با حداقل 4 ماه اعتبار از زمان بازگشت از سفر که دارای حداقل 2 صفحه خالی نیز باشد، به همراه کپی از صفحه مشخصات.
4- پاسپورت های منقضی در صورتی که در آن ها ویزای شینگن درج شده باشند.

5- ترجمه مدارک شغلی :
- برای کارمندان خصوصی برگه اشتغال به کار روی سربرگ با مهر و امضاء مدیر مربوطه که شامل مشخصات فرد، شماره گذرنامه، تاریخ شروع به کار، میزان حقوق دریافتی، سمت دقیق فرد در مجموعه، تعداد روزهای مرخصی و تضمین کتبی اشتغال به کار فرد پس از بازگشت از سفر باشد. به همراه فیش های حقوقی سه ماه آخر و آخرین پرداختی بیمه تامین اجتماعی.
- برای مشاغل آزاد اصل جواز کسب به همراه تاییده اینکه شخص از بیمه تامین اجتماعی یا یک بیمه خدمات درمانی در ایران استفاده میکند
- برای مدیران اصل روزنامه رسمی ، آخرین تغییرات و آگهی ثبت شرکت.
- برای هنرمندان اثبات عضویت در یکی از انجمن های رسمی حرفه ای مانند خانه سینما، خانه عکاسی، و ... . و  یا اثبات فعالیت هنری در نمایشگاه ها، جشنواره ها و ... و گواهی استفاده از بیمه تامین اجتماعی یا یک بیمه خدمات درمانی.
- برای بازنشستگان اصل گواهی بازنشستگی به همراه آخرین  فیش حقوقی.
- برای دانش آموزان و دانشجویان  گواهی اشتغال به تحصیل با تایید آموزش و پرورش منطقه و یا دانشگاه به همراه کارت دانشجویی برای دانشجویان.
- برای افراد بدون شغل اثبات وضعیت اقتصادی و اجتماعی به عنوان مثال: گواهی ازدواج، اسناد تأیید مالکیت یک ملک و... .

6- گردش حساب ۳ ماه اخیر با مهر بانک مربوطه به لاتین(از زمان دریافت آن از بانک تا ارئه به سفارت نباید بیشتر از 4 روز گذشته باشد).

7- اسناد مالکیت ( در صورت وجود)

8- ریز برنامه سفر( با زبان انگلیسی صادر یا ترجمه شده باشد)

9- رزرو بلیط رفت و برگشت

10- تاییده محل اقامت یا رزرو هتل

11- ترجمه تمامی صفحات شناسنامه

12- بیمه مسافرتی بین‌المللی معتبر با پوشش حداقل 30.000 یورو و به تعداد روزهای سفر.

هزینه ویزا :

 

هزینه ویزا یک ماهه

250 دلار

 

*حضور مسافر برای انگشت نگاری الزامی است

مدت زمان ویزا : 2 تا 3 هفته کاری

 

مدارک لازم ویزای کره جنوبی :

1- اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

2- شش قطعه عکس جدید 3*4 زمینه سفید (شبیه عکس پاسپورت نباشد)

3- اصل تمامی صفحات شناسنامه

4- گردش حساب سه ماهه

5- تمکن مالی به ازای هر نفر 60 میلیون تومان

6- اصل و ترجمه مدارک شغلی یا تحصیلی

7- رضایت نامه محضری برای افراد زیر 18 سال که یکی از والدین همراه ایشان نباشد.

8- ضمانت بازگشت از سفر جهت ارائه به سفارت

9- رزرو هتل و بلیط

هزینه ویزا :

یک ماهه توریستی 40 دلار
یک ساله توریستی 55 دلار
پنج ساله توریستی 100 دلار

 

مدارک لازم ویزای هند :

1- فرم پر شده سفارت
 2- دو قطعه عکس 5*5 رنگی ، جدید ، پشت سفید
 3-اصل و کپی صفحه اول گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از زمان بازگشت از سفر
 4- اصل بلیط رفت و برگشت
  5- اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه
 6- اسکن آخرین ویزای هند ( در صورت  وجود)

 

هزینه ویزا :

 

یک بار ورود 1 ماهه 140 دلار

 

 

 *سفارت ویتنام در حال حاضر تنها ویزای 1 ماهه با یکبار اجازه ورود صادر می کند.

* از زمان تحویل مدارک به سفارت تا زمان اعلام نتیجه 3 هفته کاری زمان می برد.

مدارک لازم ویزای ویتنام :

1- دو قطعه عکس 6*4 - رنگی، پشت سفید که مربوط به سه ماهه اخیر باشد.

2- اصل پاسپورت به همراه کپی از صفحه اول ( روی یک برگ A4 )

3- رزرو بلیط و هتل

4- تمکن مالی به یورو و یا اشتغال به کار ( صادر شده به زبان انگلیسی یا ترجمه شده )

 

هزینه ویزا :

 

یکبار ورود سه ماهه تا 60 روز اقامت 40 یورو
چندبار ورود 6 ماهه 150 یورو

 

- برای ویزای چند بار ورود 6 ماه می بایست تراکنش 200 میلیون تومان و مانده حساب بالای 25 میلیون تومان به سفارت ارائه شود. 

- صدور ویزا از زمان ورود مدارک به سفارت 4 روز کاری زمان می برد(تحویل مدارک به سفارت صبح ها به غیر از روزهای تعطیل تا ساعت 11 امکان پذیر است)

 

مدارک لازم ویزای تایلند :

1- اصل شناسنامه و کارت ملی

2- اصل پاسپورت با حداقل 4 ماه اعتبار از زمان بازگشت

3- اصل بلیط رفت و برگشت

4-  رزرو هتل
5- برگه تمکن مالی (به ازاء هر نفر 15 میلیون تومان)

6- یک قطعه عکس 3.5 در 4.5 جدید (مربوط به 6 ماه اخیر)، رنگی (70 درصد چهره باید در عکس مشخص باشد)

7- ضمانت نامه (صادر شده از سوی آژانس)

8- تکمیل فرم مشخصات فردی

هزینه ویزا :

افراد 6 تا 12 سال افراد بالای 12 سال
300 یورو 350 یورو

 

خدمات ویزا شامل:
*  هزینه سفارت
* پر کردن فرم سفارت
* رزرو بلیط
* رزرو هتل
* بیمه مسافرتی

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی (می بایست به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شده باشند) :

1- فرم سفارت پر شده
2- دو قطعه عکس 3.5 در 4.5 رنگی ، پشت سفید که مربوط به 6 ماه اخیر باشید.
3- پاسپورت با حداقل 4 ماه اعتبار از زمان بازگشت از سفر که دارای حداقل 2 صفحه خالی باشد به همراه کپی از صفحه مشخصات
4- ریز برنامه سفر به زبان انگلیسی یا ترجمه شده.
5- کپی از ویزاهای شینگن قبلی (در صورت وجود هر کپی روی یک برگ کاغذ A4)
6- اصل بیمه مسافرتی با حداقل 30.000 یورو پوشش که به تعداد روزهای سفر باشد.
7- ترجمه مدارک شغلی :
- برای کارمندان خصوصی برگه اشتغال به کار روی سربرگ با مهر و امضاء مدیر مربوطه که شامل مشخصات فرد، شماره گذرنامه، تاریخ شروع به کار، میزان حقوق دریافتی،سمت دقیق فرد در مجموعه، تعداد روزهای مرخصی و تضمین کتبی اشتغال به کار فرد پس از بازگشت از سفر باشد. به همراه فیش های حقوقی سه ماه آخر و آخرین پرداختی بیمه تامین اجتماعی.
- برای مشاغل آزاد اصل جواز کسب به همراه تاییده اینکه شخص از بیمه تامین اجتماعی یا یک بیمه خدمات درمانی در ایران استفاده میکند
- برای مدیران اصل روزنامه رسمی، آخرین تغییرات و آگهی ثبت شرکت.
- برای هنرمندان اثبات عضویت در یکی از انجمن های رسمی حرفه ای مانند خانه سینما ، خانه عکاسی ، و ... . و  یا اثبات فعالیت هنری در یک نمایشگاه ها، جشنواره ها و ... و گواهی استفاده از بیمه تامین اجتماعی یا یک بیمه خدمات درمانی.
- برای بازنشستگان اصل گواهی بازنشستگی به همراه آخرین  فیش حقوقی.
- برای دانش آموزان و دانشجویان  گواهی اشتغال به تحصیل با تایید آموزش و  پرورش منطقه و یا دانشگاه به همراه کارت دانشجویی برای دانشجویان.
- برای افراد بدون شغل اثبات وضعیت اقتصادی و اجتماعی به عنوان مثال: گواهی ازدواج ، اسناد تأیید مالکیت یک ملک و... .
8- رزرو بلیط رفت و برگشت
9- رزرو هتل به همراه تاریخ رزرو و اطلاعات تماس و آدرس اقامتگاه
10- ترجمه اسناد ملکی
11- گردش حساب سه ماه گذشته به لاتین به همراه برگه تمکن مالی به یورو (از زمان دریافت آن از بانک تا ارئه به سفارت نباید بیشتر از 4 روز گذشته باشد).
12- ترجمه تمامی صفحات شناسنامه
13- اجازه خروج محضری برای کودکانی که بدون والدین یا یکی از آنها سفر می کنند.

هزینه ویزا :

 

هزینه ویزا برای هر نفر

60 دلار

 

- با توجه به اینگه اولویت بندی سفارت اندونزی در ارائه ویزا براساس تاریخ اعلام شده توسط متقاضیان در فرم سفارت می باشد، بازه زمانی تحویل مدارک به سفارت تا دریافت ویزا ممکن است بین 1 هفته تا 1 ماه و یا حتی بیشتر زمان ببرد. بر همین اساس در روز تحویل مدارک، گذرنامه توسط سفارت دریافت نشده تا مسافرین بتوانند تا روز دریافت ویزا با در اختیار داشتن گذرنامه بدون مشکل به امور سفری خود بپردازد.
 

مدارک لازم ویزای اندونزی :
1- فرم سفارت پر شده با امضاء متقاضی
2- اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از زمان بازگشت مسافر از سفر و کپی از صفحه اول بر روی یک برگ A4
3-کپی خوانا از صفحه مشخصات گذرنامه (روی یک برگ A4 )
4- دو قطعه عکس جدید رنگی در سایز 4*6 (مربوط به 3 ماه گذشته)
5- برگه تمکن مالی ( به ازاء هر نفر حداقل 15 میلیون تومان)
6- بلیط رفت و برگشت مسافرتی به اندونزی
7- برگه ضمانت مسافر که توسط آژانس مسافرتی وی تنظیم شده باشد و اسامی تمامی مسافران در آن قید شده باشد.
8- دعوتنامه از همتای تجاری در اندونزی( برای ویزای تجاری)
9- دعوتنامه از سوی برگزار کننده(برای ویزای فرهنگی – اجتماعی)

10- برگه اشتغال به کار (صادرشده به زبان لاتین یا ترجمه شده توسط دارالترجمه با مهر مترجم

هزینه ویزا :

 

سه ماه  با مجوز دو هفته اقامت 70 دلار

 

مدارک لازم ویزای سریلانکا :

1- اسکن صفحه مشخصات پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از زمان بازگشت مسافر از سفر

2-  رزرو قطعی هتل

3- رزرو قطعی بلیط

هزینه ویزا :

30 روزه 10 روزه
24 ریال عمان 8 ریال عمان

 

* از زمان ورود اطلاعات مسافر روی سایت سفارت تا اعلام نتیجه 3 تا 4 روز کاری زمان می برد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی :

1- اسکن صفحه اول پاسپورت

2- اسکن عکس 3.5 در 4.5

هزینه ویزا :

ویزا یک بار ورود الکترونیک عادی(3روز کاری) 30 دلار
ویزا یک بار ورود الکترونیک فوری(3ساعنه) 60 دلار

 

مدارک لازم ویزای آذربایجان :

 1-اصل صفحه اول گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
 2- یک قطعه عکس 4*6 رنگی ، جدید ، پشت سفید
 

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت