آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

رزرو هتل در سنگاپور

سنگاپور

سنگاپور شهر- کشوری کوچک در جنوب آسیا می باشد که از چندین جزیره کوچک تشکیل شده است. سنگاپور کشوری زیبا و بسیار خاص می باشد که در سفر به آن بیشتر متوجه ویژگی های آن خواهید شد. این کشور کوچک در حال حاضر توانسته جز چندین شهر محبوب جهان از نظر گردشگری قرار گیرد.

رزرو هتل سنگاپور در طاهاگشت

در سايت طاهاگشت اين امکان وجود دارد که به صورت آنلاين از میان تمام هتل های موجود و مناسب با خواسته شما، رزرو هتل سنگاپور خود را با مناسب ترین قیمت انجام داده و به صورت آنی واچر را دریافت نمایید.  همچنین می توانید در صورت نیاز به راهنمایی از کانتر های مربوطه آژانس کمک بگیرید.

جستجو و رزرو هتل

براي جستجو و رزرو هتل، در سرچ باکس بالاي صفحه شهر مورد نظر، تاريخ ورود و خروج، تعداد اتاق و مسافرين را مشخص نماييد و در آخر گزينه جستجو را بزنيد. نتيجه جستجو، تمام هتل هاي موجود براي سنگاپور به همراه عکس و اطلاعات مختصري درباره هتل ها می باشد، که نمايش داده مي شود. همچنين در مقابل نام هر هتل مجموع قيمت تمام مدت اقامت براي کل مسافران نشان داده مي شود. حال پس از انتخاب هتل، گزينه رزرو را بزنيد و پس از وارد کردن اطلاعات، انتخاب اتاق ها و پرداخت اينترنتي هزينه اتاق، واچر هتل را دريافت نماييد.

در ادامه با چند هتل محبوب و پرفروش سنگاپور آشنا خواهيم شد.

هتل ماری بی سندز سنگاپور  /   Marina Bay Sands  Singapore   5 ستاره

مجلل ترین و بهترین هتل 5 ستاره سنگاپور، هتل ماریا بی سندز می باشد که از سه برج بلند در کنار خلیج تشکیل شده است. این هتل مشهور، بزرگترین استخر روباز جهان را در بالاترین طبقه بر روی هر سه ساختمان دارد. تمامی اتاق های این هتل به صورت حرفه ای طراحی شده اند و با بهترین امکانات در اختیار مسافران قرار می گیرند. از ویژگی های خاص این هتل می توان به دسترسی راحت به تمامی نقاط شهر، وجود 20 رستوران مختلف و وجود چندین نمایشگاه دائمی در آن اشاره کرد.

هتل جن ارکارد گیت وی سنگاپور  /  Hotel Jen Orchardgateway Singapore by Shangri-La   4 ستاره

پس از هتل ماری بی سندز بهترین هتل 4 ستاره سنگاپور که برتری و محبوبیت خاصی دارد. هتل جن ارکارد گیت وی می باشد. این هتل تمام ویژگی هایی را که یک نفر در طول سفر به سنگاپور احتیاج داشته باشد را یک جا در خود جای داده است. این هتل با استخری فوق العاده، اتاق های بزرگ، طراحی خاص در هتل و اتاق ها و همچنین پرسنلی خوش رو و حرفه ای، تجربه سفری بی نقص از سنگاپور را برای شما به همراه خواهد داشت. یکی از مزایای این هتل موقعیت خوب آن در دسترسی به مکان های مهم، سیستم حمل و نقل و فرودگاه اصلی شهر می باشد.

 

مارینا بای سند سنگاپوراتاق های هتل مارینا بای سند سنگاپوراتاق های هتل جن ارکارد سنگاپورهتل جن ارکارد سنگاپور

آژانس هواپیمایی طاها گشت