آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

تور استانبول هتل شانگری لا بسفروس

خرید 100% آنلاین تور استانبول هتل شانگری لا بسفرس برای اولین بار در ایران

 

راهنماي خريد آنلاين تور استانبول هتل شانگری لا بسفرس در سایت طاهاگشت:

جهت فرایند خرید تور استانبول هتل شانگری لا بسفرس به صورت آنلاین، می بایست در جدول بالا (در قسمت پرواز+هتل | تور) مبدا و مقصد تور، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافرین و تعداد اتاق های مورد نظر خود را انتخاب نمایید، سپس با کلیک بر روی دکمه جستجو جزییات کامل تور مورد نظر خود را مشاهده، و سپس نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

شما می توانید با انتخاب هتل مورد نظر خود از بین صدها هتل و همچنین انتخاب پرواز خود از بین صدها پرواز موجود تور دلخواه خود را ایجاد و سپس نسبت به خرید آنلاین اقدام نمایید.

در نظر داشته باشید خرید تور شما به صورت صد در صد آنلاین می باشد و بلافاصله بعد از انجام تراکنش بانکی، بلیط هواپیما و واچر قطعی هتل به همراه توضیحات لازم جهت استفاده از تور خود را دریافت می نمایید.

همچنین شما می توانید جهت رزرو تلفنی، پکیج های تور استانبول هتل شانگری لا بسفروس را مشاهده و سپس از طریق شماره 02124825000 با کارشناسان فروش تلفنی تور استانبول طاهاگشت تماس حاصل نمایید

آژانس هواپیمایی طاها گشت