آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

رزرو هتل در مجارستان

مجارستان

مجارستان کشوری دیدنی در اروپای مرکزی می باشد که حتما سفر به آن را باید تجربه کرد. مجارستان کشوری قدیمی با تاریخی پرفراز و نشیب و در نتیجه سنت هایی بسیار و جاذبه های تاریخی متعدد می باشد.

پایتخت این کشور، شهر بوداپست می باشد که سالهاست به عنوان مرکز فرهنگی و علمی و اروپا انتخاب شده است. اکثر مسافران نیز در سفر به مجارستان از این شهر دیدنی بازدید می کنند.

این کشور نیز عضو اتحادیه شنگن بوده و برای دریافت ویزا آن نیاز به رزرو هتل مجارستان و همچنین خرید بلیط هواپیما به این کشور را دارید. در ادامه چند تا از بهترین هتل های بوداپست، پایتخت و مهم ترین شهر این کشور معرفی شده است.

رزرو هتل مجارستان در طاهاگشت

سایت انلاین رزرو هتل طاهاگشت به شما این امکان را می دهد تا در بین تمامی هتل های موجود در این کشور، بهترین هتل را انتخاب کرده و با قیمتی مناسب رزرو هتل را انجام دهید.

جستجو و رزرو هتل

برای جستجو هتل مجارستان یا بوداپست در سرچ باکس بالا صفحه تاریخ رفت و برگشت (تعداد روزهای اقامت در مجارستان)، تعداد مسافران و تعداد اتاق را انتخاب کرده و سپس گزینه جستجو را بزنید.

پس از چند ثانیه وارد مرحله بعد شده و سایت طاهاگشت تمامی هتل های موجود را برایتان به نمایش خواهد گذاشت. هتل مورد نظر را انتخاب کرده و با پرداخت هزینه رزرو، خرید خود را کامل کرده و واچر هتل را دریافت نمایید.

در ادامه سه هتل از میان صد ها هتل بوداپست، پایتخت مجارستان معرفی شده است.

هتل سافیتل بوداپست چین بریج / Sofitel Budapest Chain Brigge Hotel 5 ستاره

این هتل درست در قلب شهر و در کنار رودخانه دانوب واقع شده است. این هتل 5 ستاره تمامی امکانات بین المللی یک هتل 5 ستاره را داشته و تمامی اتاق ها سوئیت های آن دارای منظره ای فوق العاده از قلعه رویال و پل زنجیری شهر می باشد.

هتل هیلتون بوداپست / Hilton Budapest 5 ستاره

همانطور که می دانید مجموعه هتل های 5 ستاره هیلتون از بهترین هتل های سراسر جهان می باشند. یکی از شعبه های این هتل زنجیره ای در شهر بوداپست کشور مجارستان واقع شده و به عنوان یکی از بهترین های این شهر معرفی می شود.

هتل کوروین لوکس اپارات / Corvin Lux Aparthotel 4 ستاره

این هتل در قسمت قدیمی شهر و نزدیک به جاذبه های مهم شهر واقع شده است. موقعیت مناسب، امکانات لوکس و قیمت کمتر این هتل نسبت هتل های 5 ستاره از ویژگی های پرطرفدار آن می باشد.

 

هتل سوفیتل بوداپستهتل هیلتون بوداپستهتل هیلتون بوداپست مجارستانهتل کوورین لوکس اپارت

آژانس هواپیمایی طاها گشت