آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران زوریخ

بلیط هواپیما تهران زوریخ

زوریخ

زوریخ با حدود 409 میلیون نفر جمعیت در دامنه رشته کوه آلپ، پرجمعیت ترین و بزرگترین شهر سوئیس می باشد. شهر زوریخ درای 65 بانک ملی و بین المللی می باشد و با وجود این که پایتخت نمی باشد. اما قطب اصلی اقتصادی کشور سوئیس می باشد.

 

فاصله تهران تا زوریخ اختلاف زمانی تهران و زوریخ
2538 مایل 6 ماه اول سال : 2:30 دقیقه
4084.52 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 1:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران زوریخ

برای خرید بلیط هواپیما تهران زوریخ با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (زوریخ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه های زوریخ

 

فرودگاه زوریح بزرگترین فرودگاه بین المللی سوئیس و مرکز اصلی فعالیت شرکت هواپیمایی سوئیس ایرلاینز می باشد. این فرودگاه در 13 کیلومتری شمال مرکز شهر زوریخ واقع شده اشت. این فرودگاه دارای 3 پایانه هوایی به عنوان A و B و E می باشد. این سه بخش توسط ساختمان ایرساید سنتر که در سال 2003 ساخته شده است به یکدیگر متصل می شوند.

 

مدت زمان پرواز تهران به زوریخ و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود ساعت و دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت