آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران تفلیس

بلیط هواپیما تهران تفلیس

تفلیس

پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان، شهر تاریخی تفلیس می باشد. این شهر به جهت نزدیکی به کشورمان ایران و کم بودن هزینه سفر به آن، سریعاً به مقصدی محبوب و پرطرفدار برای ایرانیان تبدیل شده است. البته زیبایی و جاذبه های فراوان شهر توجه گردشگران خارجی بسیاری را از سراسر دنیا به خود جلب کرده است.

 

فاصله تهران تا تفلیس اختلاف زمانی تهران و تفلیس
550 مایل 6 ماه اول سال : 30 دقیقه
885.14 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 1:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران تفلیس

برای خرید بلیط هواپیما تهران تفلیس با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (تفلیس) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی تفلیس

 

این فرودگاه در 17 کیلومتری جنوب شرق تفلیس قرار گرفته و با نام های شوتا روستاولی و نوو الکسیوکا نیز شناخته می شود. تاریخچه ساخت این فرودگاه به سال 1952 باز می گردد، که نخستین ساختمان ترمینال تحت حمایت شرکتی خصوصی ساخته شد. و ساخت ساختمان دوم بعدها در سال 1990 به اتمام رسید. امروزه این فرودگاه که مهم ترین فرودگاه گرجستان نیز می باشد. دارای 2 ترمینال خروجی و ورودی می باشد. البته ترمینال دوم در سال 2017 بنا به افزایش تقاضای مسافرین افتتاح شد.

 

مدت زمان پرواز تهران به تفلیس و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 1 ساعت و 45 دقیقه به طول می انجامد .

 
آژانس هواپیمایی طاها گشت