آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران نجف

بلیط هواپیما تهران نجف

نجف

نجف شهری در کشور عراق می باشد. این شهر در 160 کیاومتری جنوب بغداد و نزدیک به کوفه قرار گرفته است. شهر مقدس نجف از آن جهت که محل قرارگیری آستان مقدس حضرت علی - علیه السلام- امام اول شیعیان، می باشد، همواره مقصدی مهم و پر رفت و آمد برای زائران شیعه می باشد.

 

فاصله تهران تا نجف اختلاف زمانی تهران و نجف
478 مایل 6 ماه اول سال :1:30 دقیقه
770کیلومتر 6 ماه دوم سال :30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران نجف

برای خرید بلیط هواپیما تهران نجف با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (نجف)، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازپایین ترین قیمت نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی نجف

 

این فرودگاه تنها فرودگاه شهر نجف می باشد که در قسمت شرقی شهر قرار گرفته است. البته این فرودگاه قبل از تغییر کاربری در سال 2008 پایگاه هواپیما های نظامی بوده و تنها استفاده نظامی داشته است.

مدت زمان پرواز تهران به نجف و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 1 ساعت و 15 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت