آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران مشهد

شهر مشهد

مشهد دومین کلان شهر کشور پس از پایتخت ، و مرکز استان خراسان رضوی در شمال شرقی ایران می باشد. این شهر محل قرار گیری آرامگاه امام هشتم شیعیان، علی ابن موسی الرضا ₍ع₎، می باشد؛ و از همین جهت سالانه، چندین برابر جمعیت شهرف زائر از سراسر جهان وارد مشهد می شود. همین امر باعث شده است فرودگاه مشهد از نظر تعداد پرواز های ورودی و خروجی رتبه اول کشور باشد.

بلیط هواپیما تهران مشهد

برای خرید بلیط هواپیما تهران مشهد، در قسمت جستجو در ابتدا صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً (تهران) و مقصد (مشهد)، تمامی بلیط های موجود از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده می باشد. طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز تهران مشهد را به صورت آنلاین از سایت خریداری نمایید.

 

بهترین زمان سفر به مشهد

شهر مشهد تقریباً دارای آب و هوایی معتدل، متمایل به سرد و خشک می باشد. به همین دلیل تابستان هایی گرم و خشک و زمستان هایی سرد و مرطوب دارد. اما شرایط آب و هوایی شاید آخرین مسئله ای باشد که مسافران این شهر در نظر می گیرند. محبوبیت اصلی این شهر وجود بارگاه مقدس امام رضا ₍ع₎ می باشد. به همین دلیل مشهد در 365 روز سال میزبان زائران می باشد. اما مناسبت های دینی و ماه رمضان زمان اوج سفر به مشهد می باشد. به ویژه ماه رمضان که با برگزاری جلسات متعدد تلاوت قرآن در طول شبانه روز در نقاط مختلف حرم و مراسم افطاری حرم در تمام ماه ، حال و هوایی خاص ایجاد می کند.

بلیط هواپیما تهران مشهد

جاذبه های مهم گردشگری مشهد

 

حرم مطهر امام رضا ع طرقبه خانه داروغه مجموعه های آبی
مقبره فردوسی چالیدره دهکده ییلاقی شاندیز خانه تاریخی ملک
کوهسنگی بازار رضا پارک جنگلی وکیل آبا دریاچه چشمه سبز
آرامگاه نادرشاه افشار باغ ملی حمام مهدی قلی بیک خانه اردکانی مشهد
دره هفت حوض غار مغان آرامگاه شیخ بهایی خانه توکلی مشهد

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت