آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران کوالالامپور

بلیط هواپیما تهران کوالالامپور

کوالالامپور

این شهر از سال 1972 پایتخت شبه جزیره مالزی و محل اقامت رسمی پادشاه این کشور بوده است. کوالالامپور یکی از سریعترین مناطق رو به رشد از نظر جمعیت و توسعه اقتصادی در جنوب شرق آسیا است. کوالالامپور یکی از شهر های پیشرو در جهان برای گردشگری و خرید است به همین دلیل از سیستم جامع جاده ای و شبکه حمل و نقل عمومی وسیعی برخوردار است.

فاصله تهران تا کوالالامپور اختلاف زمانی تهران و کوالالامپور
3911 مایل 6 ماه اول سال : 5:30 دقیقه
6294.14 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 4:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران کوالالامپور

برای خرید بلیط هواپیما تهران کوالالامپور با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (کوالالامپور) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی سلطان عبدالعزیز شاه

قبل از افتتاح فرودگاه بین المللی کوالالامپور، در سال های 1965 تا 1998 فرودگاه اصلی شهر بود. اما امروزه بیشتر پرواز های داخلی و پرواز های ارزان قیمت خارجی در این فرودگاه انجام می شود . البته پرواز های خصوصی نیز در این فرودگاه صورت می گیرد .

فرودگاه بین المللی کوالالامپور(KLIA)

بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه مالزی و مرکز اصلی حمل و نقل آسیا می باشد که در سال 2017 نزدیک به 59 میلیون مسافر و 7 هزار تن بار در این فرودگاه جابه جا شده است .

مدت زمان پرواز تهران به کوالالامپور و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 9 ساعت و 29 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت