آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران دوحه

بلیط هواپیما تهران دوحه

دوحه

دوحه پایتخت کشور قطر می باشد. این شهر در ساحل خلیج فارس در قسمت شرقی قطر قرار دارد. شهر دوحه مرکز اقتصادی قطر است و با سرعترین رشدی که دارد بیش از 80 درصد جمعیت کشور، که نزدیک به 2.4 میلیون نفر می باشد را در خود جای داده است.

 

فاصله تهران تا دوحه اختلاف زمانی تهران و دوحه
718 مایل 6 ماه اول سال : 1:30 دقیقه
1155.51 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران دوحه

برای خرید بلیط هواپیما تهران دوحه با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (دوحه) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی دوحه

 

فرودگاه بین الملل حمد، واقع در پایتخت قطر، شهر دوحه از سال 2014 مشغول به کار شده است. این فرودگاه دارای یک ترمینال مسافری می باشد و در حال حاضر ظرفیت 30 میلیون مسافر را دارد که در سال 2016 جابه جایی 37.32 میلیون مسافر را مدیریت کرده است؛ که عملاً از ظرفیت آن بسیار فراتر رفته است.

مدت زمان پرواز تهران به دوحه و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 2 ساعت و 5 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت