آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

بلیط هواپیما تهران بانکوک

بلیط هواپیما تهران بانکوک

بانکوک

شهر بانکوک ترکیبی جالب از دنیای مدرن و تاریخی را در کنار هم به نمایش گذاشته است . این شهر به دستور پادشاه راما اول در سال1782 ، پس از تکمیل کاخ سلطنتی و سکونت وی در آن ، به عنوان پایتخت رسمی تایلند معرفی شد . امروزه نیز پس از 2 قرن هنوز هم پایتخت و مهم ترین شهر این کشور می باشد .

 

فاصله تهران تا بانکوک اختلاف زمانی تهران و بانکوک
3390 مایل 6 ماه اول سال :4:30 دقیقه
5455.68 کیلومتر 6 ماه دوم سال :3:30 دقیقه

 

خرید بلیط هواپیما تهران بانکوک

برای خرید بلیط هواپیما تهران بانکوک با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( بانکوک ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه سورونابومی

 

پس از افتتاح فرودگاه سورونابومی در سال 2006 ، این فرودگاه جایگاه اولین و مهم ترین فرودگاه بانکوک را برای خود کرد . امروزه نیز پر رفت و آمدترین فرودگاه کشور محسوب می شود .ساختمان جالب این فرودگاه از 4 قسمت مجزا تشکیل شده است که در سالن اصلی و مرکزی فرودگاه به هم می پیوندند . دو بخش برای ورود و خروج مسافرین و همراهانشان ؛ و یک بخش هم برای انتظار و استقبال از مسافران در نظر گرفته شده است . قسمت چهارم و آخری نیز مستقیم به محل وسایل نقلیه عمومی و پایانه تاکسی های فرودگاه متصل می شود .

فرودگاه دن موئنگ

 

قدیمی ترین فرودگاه اروپا ، و اصلی ترین فرودگاه بانکوک قبل از سال 2006 میلادی می باشد . البته این فرودگاه پس از سال 2012 دوباره بازگشایی شد و امروزه در جایگاه دومین فرودگاه بانکوک بیشتر پرواز های داخلی بانکوک را انجام می دهد .

مدت زمان پرواز تهران به بانکوک و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 8 ساعت و 13 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت