آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران بانکوک

بلیط هواپیما تهران بانکوک

بانکوک

شهر بانکوک ترکیبی جالب از دنیای مدرن و تاریخی را در کنار هم به نمایش گذاشته است . این شهر به دستور پادشاه راما اول در سال1782 ، پس از تکمیل کاخ سلطنتی و سکونت وی در آن ، به عنوان پایتخت رسمی تایلند معرفی شد . امروزه نیز پس از 2 قرن هنوز هم پایتخت و مهم ترین شهر این کشور می باشد .

 

فاصله تهران تا بانکوک اختلاف زمانی تهران و بانکوک
3390 مایل 6 ماه اول سال :4:30 دقیقه
5455.68 کیلومتر 6 ماه دوم سال :3:30 دقیقه

 

خرید بلیط هواپیما تهران بانکوک

برای خرید بلیط هواپیما تهران بانکوک با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( بانکوک ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه سورونابومی

 

پس از افتتاح فرودگاه سورونابومی در سال 2006 ، این فرودگاه جایگاه اولین و مهم ترین فرودگاه بانکوک را برای خود کرد . امروزه نیز پر رفت و آمدترین فرودگاه کشور محسوب می شود .ساختمان جالب این فرودگاه از 4 قسمت مجزا تشکیل شده است که در سالن اصلی و مرکزی فرودگاه به هم می پیوندند . دو بخش برای ورود و خروج مسافرین و همراهانشان ؛ و یک بخش هم برای انتظار و استقبال از مسافران در نظر گرفته شده است . قسمت چهارم و آخری نیز مستقیم به محل وسایل نقلیه عمومی و پایانه تاکسی های فرودگاه متصل می شود .

فرودگاه دن موئنگ

 

قدیمی ترین فرودگاه اروپا ، و اصلی ترین فرودگاه بانکوک قبل از سال 2006 میلادی می باشد . البته این فرودگاه پس از سال 2012 دوباره بازگشایی شد و امروزه در جایگاه دومین فرودگاه بانکوک بیشتر پرواز های داخلی بانکوک را انجام می دهد .

مدت زمان پرواز تهران به بانکوک و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 8 ساعت و 13 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت