آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران باکو

بلیط هواپیما تهران باکو

باکو

باکو بزرگترین شهر قفقاز و پایتخت کشور آذربایجان می باشد. که در ساحل دریای خزر و در قسمت جنوبی شبه جزیره آبرئون قرار گرفته است. این شهر از 3 بخش تشکیل شده است. یکی شهر باستانی، دیگری شهر ساخته شده شوروی و در آخر بخش جدید شهر وجود دارد. باکو طبق سرشماری انجام شده در سال 2012 حدود 3.2 میلیون نفر جمعیت دارد.

فاصله تهران تا باکو اختلاف زمانی تهران و باکو
355 مایل 6 ماه اول سال : 30 دقیقه
570.35 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 1:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران باکو

برای خرید بلیط هواپیما تهران باکو با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (باکو) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی حیدر علی اف

 

فرودگاه بین المللی آذربایجان یا فرودگاه بین المللی حیدر علی اف که یکی از 5 فرودگاه مهم و بین المللی کشور آذربایجان محسوب می شود؛ قبلاً با نام بینا شناخته می شد اما بعد ها در سال 2004 به نام رئیس جمهور قبلی تغییر نام داد.به دلیل ارزان بودنبلیط هواپیما و هزینه کم سفر به شهر باکو، سالانه بیش از 3.5 میلیون نفر مسافر در این فرودگاه جابه جا می شود. فرودگاه حیدر علی اف دارای 4 فرودگاه مجزا مسافری و باری می باشد؛ و در 25 کیلومتری شهر فرار گرفته است.

 

مدت زمان پرواز تهران به باکو و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود ساعت و دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت