آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران اهواز

شهر اهواز

اهواز، مرکز استان خوزستان با 1.2 میلیون نفر جمعیت، هفتمین شهر پر جمعیت ایران محسوب می شود. بخش شرقی و غربی شهر اهواز، که توسط کارون پر آب ترین رود کشور به 2 نیم شده است. از طریق 10 پل به هم متصل می شوند. از همین نظر اهواز با داشتن 10 پل، بیشترین تعداد پل در میان شهر های خاورمیانه را دارد؛ و به شهر پل ها نیز شناخته می شود.

بلیط هواپیما تهران اهواز

برای خرید بلیط هواپیما تهران اهواز، در قسمت جستجو در ابتدا صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً (تهران) و مقصد (اهواز)، تمامی بلیط های موجود از پایین ترین قیمت، به صورت صعودی قابل مشاهده می باشد. طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز تهران اهواز را به صورت آنلاین از سایت خریداری نمایید.

بهترین زمان سفر به اهواز

استان خوزستان از 2 بخش کوهستانی و جلگه ای تشکیل شده است. شهر اهواز، مرکز این استان نیز در بخش جلگه ای استان واقع می باشد. از همین نظر در شش ماه اول سال هوا به شدت گرم و شرجی، و دما حدوداً به 50 درجه سانتی گراد می رسد. اما در 6 ماه پایانی هوا معتدل و خنک، و در سردترین حالت خود به 5 درجه بالای صفر می رسد. بهترین زمان برای بازدید و تفریح در سطح شهر می باشد.

بلیط هواپیما تهران اهواز

جاذبه های مهم گردشگری اهواز

 

پل سفید اهواز موزه هنر های معاصر بازار عبدالحمید موزه خراطی
پل سیاه اهواز دانشکده سه گوش بازار کاوه اهواز رود کارون
پل طبیعت کیانپارس آبشار مصنوعی اهواز بنای معین التجار بازار لشگر آباد
کلیسا سورت مسروپ زیگورات چغازنبیل آرامگاه علی ابن مهزیار خانه ماپار
کاروانسرای معین التجار آبشار شوی دزفول    

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت