آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

خرید بلیط هواپیما مالزی

مالزی

مالزی کشوری مدرن در جنوب شرق آسیا می باشد که از دو بخش شرقی و غربی تشکیل شده است. این دو بخش نیز توسط دریای چین از یکدیگر جدا شده اند. به طور کلی این کشور از منابع و جاذبه های طبیعی بسیاری برخوردار است که در کنار ویژگی های مدرن و جذاب خود توانسته به مقصدی توریستی و جذاب برای تمامی افراد جهان تبدیل شود.

مهم ترین مقصد و پرفروش ترین بلیط هواپیما مالزی مربوط به شهر کوالالامپور پایتخت این کشور می باشد. برای تجربه کردن سفری متفاوت و خاص، کشور مالزی می تواند انتخابی مناسب باشد.

فرودگاه های مهم مالزی

با تور به مالزی سفر کنید یا خودتان برای این سفر اقدام کنید. در هر صورت تنها دسترسی به این کشور از طریق راه هوایی می باشد و در نهایت در یکی از فرودگاه های مهم این کشور به زمین خواهد نشست. بهتر است قبل از سفر به این کشور اطلاعاتی درباره این فرودگاه ها به دشت آورید.

 

فرودگاه های مهم مالزی

 

فرودگاه بین المللی کوالالامپور

بزرگترین فرودگاه مالزی و پر رفت و آمدترین فرودگاه جهان می باشد که در نزدیکی پایتخت، شهر کوالالامپور واقع شده است.

در سفر به مالزی در حدود 8 ساعت در هواپیما خواهید بود؛ بعد از این پرواز طولانی تنها فرودگاه کوالالامپور می باشد که با امکانات و نظم خود می تواند با کمک به انجام سریع کارهای شما و حرکت هر چه سریع تر به سمت هتل یا محل اقامتتان خستگی شما را کاهش دهد.

از آنجایی که این فرودگاه قطب اصلی ورود مسافران این کشور می باشد از سیستم حمل و نقل بسیار کاملی برای انتقال مسافران به شهر برخوردار است که می توانید با توجه به خواسته های خود در بین اتوبوس های سریع السیر و خطی، تاکسی و قطار مناسب ترین را انتخاب کنید.

فرودگاه بین المللی پنانگ

یکی دیگر از شهر های توریستی مالزی پنانگ می باشد. معمولاً مسافران برای بازدید از این شهر از تور کوالالامپور-پنانگ اقدام می کنند. بنابراین شما پس از ورود به کوالالامپور با پرواز داخلی وارد پنانگ خواهید شد. البته چه به طور مستقیم وارد این شهر شوید و چه پس از بازدید کوالالامپور در نهایت پرواز شما در فرودگاه بین المللی پنانگ به زمین می نشینید.

این فرودگاه در سال 1935 راه اندازی شد و هم اکنون نیز یکی از فرودگاه های مهم مالزی محسوب می شود. فرودگاه پنانگ دارای یک ترمینال دو طبقه می باشد که هر طبقه به پروازهایی بخضوض اختصاص داده شده است و همین امر باعث راحتی مسافران برای پیدا پیدا کردن گیت های ورود و خروجشان می باشد.

فرودگاه بین المللی لنکاوی

سومین شهر محبوب این کشور لنکاوی می باشد که همانند پنانگ مسافران در قالب تورهای ترکیبی به این شهر =سف می کنند. فرودگاه لنکاوی در 25 دقیقه ای شهر قرار گرفته و یکی از جاذبه های گردشگری مهم این کشور محسوب می شود چرا که محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی دریایی و فضایی مالزی بوده و سالانه میزبان افراد بسیاری می باشد.

بلیط هواپیما مالزی

برای مشاهده قیمت و خرید بلیط هواپیما مالزی در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد (مالزی) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پروازها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود.

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه نوع پرواز، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما مالزی اقدام نمایید.

لیست تمام خطوط هوایی که به مالزی پرواز دارند

 • ایرچاینا
 • عمان ایر
 • کی ال ام
 • ماهان ایر
 • قطر ایرویز
 • تای ایرویز
 • مالزی ایرلاینز
 • ویتنام ایرلاینز
 • ترکیش ایرلاینز
 • امارات ایرلاین
 • سنگاپور ایرلاینز
 • ایرلاین چین جنوبی
آژانس هواپیمایی طاها گشت