آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما بندرعباس

بندرعباس

یکی از محبوب ترین شهر های جنوبی کشور، بندر عباس واقع در استان هرمزگان می باشد. این شهر گرم با داشتن جاذبه های گوناگون تاریخی و طبیعی، و همچنین مردمان خونگرم و مهمان نواز به مقصدی بسیار پرطرفدار تبدیل شده است، که با وجود گرمای بسیار شدید در تابستان، باز هم مسافر و گردشگران خود را دارد.

بلیط هواپیما بندرعباس 

برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد بندرعباس از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز داخلی به مقصد بندرعباس را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

فرودگاه بین المللی بندرعباس

فرودگاه بین المللی بندرعباس واقع در 6 کیلومتری مرکز بندرعباس، یکی از مهم ترین فرودگاه های کشور می باشد. فرودگاه بندرعباس در منطقه کنونی قعالیت خود را از سال 1349 آغاز کرد. اما اولین فرودگاه این شهر در سال 1339 افتتاح شد که پس از یک بار تغییر مکان، در نهایت به فرودگاه امروزی منتقل شد. این فرودگاه به صورت کلی دارای یک ترمینال می باشد که همه پرواز ها چه خارجی و چه داخلی در این ترمینال صورت می گیرد. برای این فرودگاه بیشتر بلیط هواپیما پرواز های داخلی صادر می شود. اما اگر پرواز خارجی ای هم باشد، همگی یک ترمینال دارند.

فرودگاه بندرعباس یکی از مهم ترین فرودگاه های جنوب کشور می باشد که تاکنون توانسته است در یک سال، در حدود 10.8 هزارکیلو بار و 1.12 هزار نفر مسافر را مدیریت کند. در ادامه لیست 12 ایرلاین داخلی و خارجی که به این فرودگاه پرواز مستقیم دارند، آورده شده است.

خرید بلیط هواپیما بندرعباس

کیش ایر 

قشم ایر 

ایران ایر

 ایران نفت   

هواپیمایی آتا  

هواپیمایی اترک  

هواپیمایی آسمان 

 هواپیمایی ماهان    

هواپیمایی معراج 

هواپیمایی کاسپین 

هواپیمایی زاگرس  

هواپیمایی فلای دوبی

آژانس هواپیمایی طاها گشت