پوکت یکی از استان های مهم توریستی در قسمت جنوبی کشور تایلند می باشد. این شهر توریستی محبوب بزرگترین جزیره تایلند می باشد و سی و دو جزیره کوچک تر نیز اطراف آن را احاطه کرده است. تور پوکت معمولاً در تمام سال برقرار است چرا که این شهر دارای آب و هوایی گرم و مرطوب و  تقریباً ثابت در طول سال می باشد.

اولین نشانه های زندگی در پوکت مربوط به سال 1545 می باشد که در اواسط قرن 16 به دلیل وجود دزدان دریایی بسیار کم اهمیت شد. تا زمانی که با ورود انگلیسی ها به منطقه و ایجاد امنیت این شهر نیز جان گرفت و به عرصه جهانی بازگشت . در حال حاضر به خاطر فعالیت و پیشرفت فراوان صنعت گردشگری پوکت، این شهر جز 10 شهر محبوب سفر انتخاب شده است.

انتخاب درست هتل پوکت!

همانطور که می دانید پوکت یکی از توریستی ترین شهر های جهان می باشد، که سالانه میلیون ها نفر در قالب تور گروهی یا انفرادی از آن دیدن می کنند. به همین دلیل هتل های بسیار زیادی در این شهر وجود دارد. از آن جایی که هزینه سفر به این شهر تقریباً پایین می باشد، شما می توانید در انتخاب هتل کمی راحت تر باشید. اما سعی کنید در هنگام رزرو هتل دقت کافی را داشته باشید تا در میان این همه هتل عالی و متوسط، بهترین هتل متناسب با خواسته خود را انتخاب کنید. بهتر است برای این کار از راهنمایی پرسنل فروش تور و هتل پوکت در آژانس های مسافرتی استفاده کنید.