آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

20هواپیمایی برتر جهان در سال 2019

  • تاریخ : 26 خرداد 1398
  • نویسنده : تیم خبری طاهاگشت
  • بازدید : 1926

معرفی 20 هواپیمایی برتر جهان در سال 2019

میزان سفر به اقصی نقاط کشور امروزه در جهان به طرز چشمگیری افزایش یافته است. راه های متعددی برای سفر در جهان وجود دارند که میتوان سفر با هواپیما را  به عنوان یکی از راحت ترین و ایمن ترین راه های سفر دانست. هم چنین برای رسیدن به برخی نقاط تنها می توان از خطوط هوایی استفاده کرد. بسیاری از افراد راحتی در طول مسیر را به خطر کردن و استفاده از سیستم مسافرتی خطرناک ترجیح می دهند لذا با خطوط هوایی به مقصد مورد نظر خود پرواز می کنند. می توان گفت درصد زیادی از مردم علاقه دارند تا از بهترین امکانات در طول سفر خود با سیستم هوایی بهره مند شوند. لذا شناختن بهترین ایرلاین های جهان می تواند به انتخاب این افراد برای سفرهای خود کمک زیادی کند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با 20 شرکت هواپیمایی برتر دنیا در سال 2019 آشنا کنیم پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

براساس مقایسه آمار به دست آمده از فروش بلیط هواپیما، و دیگر وسایل نقلیه با یکدیگر متوجه افزایش مسافران هواپیما خواهیم شد. این امر وجود رقابت شدید بین ایرلاین های سراسر جهان را توضیح می دهد.

 

20 ایرلاین اول در سال 2019

 

سنگاپور ایرلاینز:

رتبه ی اول در این لیست به شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز تعلق می گیردY که هواپیماهایی با علامت اختصاری پرچم سنگاپور را دارا است. این شرکت هواپیمایی که به نقاط بسیاری در جهان پرواز مستقیم دارد به دلیل برخورداری از امکانات ویژه ی همچون راحتی مسافران، وای فای رایگان و کیفیت خوب غذاهای خود توانسته نظر جمع کثیری از مسافران را جلب کند.

شرکت هواپیمایی قطر:

این شرکت هواپیمایی همانطور که از نام آن بر می آید متعلق به کشور قطر بوده و تمامی هواپیماهای این شرکت نیز حامل پرچم قطر هستند. این شرکت هواپیمایی از سال 2013 که وارد اتحادیه ی وان ورلد شد تا کنون توانسته همواره در بین 10 شرکت برتر هواپیمایی جهان قرار گیرد.

اوا ایر:

شرکت هواپیمایی اوا ایر که متعلق به کشور تایوان است همواره بین شش شرکت هواپیمایی برتر دنیا در حیطه ی امنیت پروازی قرار داشته است. علت محبوبیت این شرکت هواپیمایی خدمات خوبی است که به مسافران خود ارائه می دهد.

شرکت هواپیمایی امارات:

کشور امارات که همواره یکی از کشورهای عربی در حال توسعه ی در منطقه ی خاورمیانه است، بزرگ ترین شرکت هواپیمایی این منطقه را دارا می باشد، شرکت هواپیمایی امارات توانسته در سال 2013 مقام اول برترین شرکت های هواپیمایی جهان را کسب کند. همچنین این شرکت هواپیمایی با ارائه ی خدمات با کیفیت و متنوع سال هاست که در فهرست برترین ایرلاین های جهان باقی مانده است.    

 

هواپیمایی امارات

 

شرکت هواپیمایی ژاپن:

این شرکت هواپیمایی که با نام اختصاری جال شناخته می شود با هواپیماهای حامل پرچم این کشور با ارائه ی خدمات با کیفیت و رفتار مودبانه ی خدمه پروازی و هم چنین کیفیت خوب غذاهای خود توانسته تا در بین برترین شرکت های هواپیمایی جهان قرار گیرد.

ساوث وست ایرلاینز:

این شرکت هواپیمایی آمریکایی ابتدا با ظاهر متفاوت هواپیماهای آبی رنگ خود جلب توجه می کند و سپس به دلیل ارزان قیمت بودن بلیط ها؛ این شرکت هواپیمایی محبوب شده است. فاصله ی مناسب بین صندلی و خدمات لاکچری از دیگر مزایای این شرکت هواپیمایی است.

آزول برزیلین ایرلاینز:

این شرکت هواپیمایی برزیلی که سومین شرکت بزرگ این کشور بعد از تام ایر و گول ایر ترنسپورت است به دلیل ظاهر بسیار آراسته ی خدمه ی خود و هم چنین کیفیت بسیار بالای غذاهای خود بین مسافران محبوب شده است.

ایر نیوزیلند:

هواپیماهای مشکی رنگ حامل پرچم کشور نیوزیلند که به دلیل ارائه ی خدمات بسیار عالی در قسمت پرمیوم اکونومی بین مسافران محبوب شده است. این شرکت هواپیمایی که بزرگ ترین شرکت هواپیمایی این کشور کی باشد، طبق آنچه مسافران گفته اند خدماتی هم سطح با فرست کلاس را در بخش پرمیوم اکونومی ارائه می دهد.

شما نیز اگر طرفدار سفرهای هوایی می باشید و در طول سال سفرهای متعددی دارید؛ می توانید بلیط هواپیما خارجی خود را با مناسب ترین قیمت از سایت طاها گشت خریداری نمایید.

 

ایر نیزیلند

 

جت2.کام:

این شرکت هواپیمایی بریتانیایی که شرکتی ارزان قیمت است به دلیل فضای مناسب برای پاها و هم چنین وقت  شناسی پروازی و رفتار مودبانه ی کادر پروازی خود بین مسافران محبوب شده است. هم چنین میزان بار مجاز در سفر با این شرکت هواپیمایی از دیگر عوامل محبوبیت آن محسوب می شود.

آل نیپون ایرویز:

این شرکت هواپیمایی ژاپنی که با نام اختصاری آنا نیز شناخته میشود و بزرگ ترین شرکت هواپیمایی این کشور محسوب میشود به دلیل ارائه ی خدمات بسیار مناسب خود توانسته تا در بین 10 شرکت برتر هواپیمایی جهان قرار بگیرد.

شرکت هواپیمایی ایر فرانس:

این شرکت هواپیمایی فرانسوی که از ترکیب چندین شرکت هواپیمایی در سال 1933 به وجود آمده است برترین شرکت هواپیمایی این کشور محسوب می شود. امکانات ویژه ی کلاس پروازی اکونومی این شرکت هواپیمایی علت محبوبیت این شرکت بین مسافران است. طبق آمار بلیط هواپیما ایرفرانس مشهورترین و پرفروش ترین بلیط در فرانسه می باشد.

کانتاس ایرلاینز:

این شرکت هواپیمایی که متعلق به کشور استرالیا است و بزرگ ترین شرکت هواپیمایی این کشور شناخته می شود. در حال حاضر سومین شرکت هواپیمایی تاسیس شده در جهان به شمار می رود. این شرکت هواپیمایی به دلیل منوی متنوع و کیفیت فوق العاده ی غذاهای خود شناخته شده است.

 

کانتاس ایرلاینز

 

ویرجین استرالیا:

این شرکت هواپیمایی که متعلق به کشور استرالیا است با ارائه ی خدمات سطح بالا در کلاس های پروازی اکونومی، اقتصادی و تجاری توانسته است تا نظر مسافران را جلب کند.

کاتای پاسیفیک:

این ایرلاین آسیایی تاکنون توانسته است تا در سال های 2013 و 2015 جوایزی مرتبط با برترین کلاس تجاری پروازی و در سال 2016 عنوان برترین شرکت هواپیمایی آسیا را کسب کند. علت این امر ارائه ی خدمات عالی این شرکت به مسافران خود در این کلاس پروازی است.

ویزز:

شرکت هواپیمایی ویزز که در خصوص پروازهای اروپایی ارائه خدمات می کند در سال 2019 به عنوان کم هزینه ترین شرکت هواپیمایی در منطقه ی اروپا شناخته شده است.

خطوط هوایی کره:

این شرکت هواپیمایی کره ای توانسته در سال 2019 عنوان بهترین شرکت هواپیمایی در خصوص کلاس اکونومی را دریافت کند.

 

خطوط هوایی کره

 

فیلیپین ایرلاینز:

این شرکت هواپیمایی فیلیپینی توانسته است در سال 2019 عنوان بهترین ایرلاینز را در حیطه ی بهبود خطوط هوایی خود کسب کند.

ویت جت:

این شرکت هواپیمایی که متعلق به کشور ویتنام است توانسته است تا در سال 2019 و برای دومین سال پیاپی جایزه ی کم هزینه ترین خطوط هوایی را بدست آورد.

شرکت هواپیمایی دلتا:

این شرکت هواپیمایی آمریکایی به عنوان برترین شرکت هواپیمایی این منطقه برای پروازهای طولانی مدت در سال 2019 شناخته شده است.

وست جت:

شرکت هواپیمایی وست جت که متعلق به کشور آمریکا می باشد به عنوان کم هزینه ترین شرکت هواپیمایی این منطقه در سال 2019 شناخته شده است.

 

ایرلاین وست جت

آژانس هواپیمایی طاها گشت