آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

قلعه وحشت کیش

  • تاریخ : 07 اردیبهشت 1402
  • نویسنده : تیم خبری طاهاگشت
  • بازدید : 1168

در سال های اخیر بازی هایی با تم هیجان انگیز طرفداران زیادی پیدا کرده است، از این رو بسیاری از مکان ها این بازی هایی با تم وحشتناک و دلهره آور را به لیست تفریحات خود اضافه کرده اند، در همین راستا در کیش هم یک مکان تفریحی به نام خانه وحشت وجو دارد که اگر از طرفداران بازی با آدرنالین بالا هستید بهتر است آن را انتخاب کنید.

راهنمای بازی:

قلعه وحشت

این مکان که یک کلبه 100 مترب در جزیره کیش است بازی هایی هیجان انگیز برای عاشقان وحشت و آدرنالین دارد. تم بازی قلعه وحشت کیش، وحشت و آدرنالین است که در آن شما را در نقش یک بازیگر فیلم های ترسناک قرار داده و از آن پس بازی شروع می شود.

نحوه بازی:

محیط بازی محیطی تاریک و دلهره آور است تا آدرنالین را در خون شما بالا برده و شما را با محیط وحم برانگیز خود بترساند. پس از وارد شدن به محیط بازی اتفاقات عجیب و ناگهانی پشت سر هم برای شما رخ می دهد که شما باید با توجه به آن آرامش خود را حفظ کرده و راه درست را در بازی انتخاب کنید.

در یک مرحله از بازی اکنور با یک اره برقی به دنبال شما می دود و شما از ترس احتمالا راه را اشتباه رفته و وارد اتاق تاریکی می شوید که اگر اشتباه کنید قطعا زخمی می شوید.

مدل بازی:

قلعه وحشت کیش

این بازی بر اساس فیلم کشتار با اره برقی در تگزاس ساخته شده از این رو اگر به دنبال هیجان بیشتر در بازی هستید بهتر است این فیلم را قبل از ورود به بازی ببینید تا آدرتنالین خون شما بیشتر شود.

انصراف از بازی:

شما می توانید بازی را به صورت اینترنتی خریداری کنید اما بسیاری از افراد وقتی به محیط بازی می رسند با تماشای فضای وحشت ناک آن پشیمان شده و از ورود به بازی انصراف می دهند اما باید توجه داشته باشید که در صورت انصراف هزینه به شما بازگردانده نمی شود.

اطلاعات بازی:

  • مکان بازی : ورودی هتل ارم
  • هیجان: بسیار بالا
  • سناریو: متوسط رو به بالا
  • تصویر برداری مخفی از شما در زمان ترس

زمان بازی

زمانش دقیقا 7 دقیقه هست

در طول بازی از شما و دوستانتان که در بازی همراه شما هستند حتما توسط تیم بازی عکس برداری انجام می شود و در صورت رضایت شما می توانید با پرداخت هزینه آن را چاپ کنید.

آژانس هواپیمایی طاها گشت