آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بهترین زمان سفر به کیش

 • تاریخ : 08 آبان 1401
 • نویسنده : تیم خبری طاهاگشت
 • بازدید : 422

همه مسافران بر این باورند که پیش‌بینی آب‌وهوای مقصد یکی از مهم‌ترین نکات قبل از سفر است و کمک می‌کند تا چمدان های خود را به بهترین شکل ممکن و با تجهیزات کامل تری ببندید

در نتیجه، از آنجایی که تور جزیره کیش یکی از تورهایی است که در ایران حتما باید از آن دیدن کرد، اطلاعات آب و هوای جزیره کیش برای همه مسافران بسیار مفید خواهد بود. از این رو برای انتخاب این که چه زمانی برای سفر به کیش مناسب است با ما همراه شوید.

بهترین زمان سفر به کیش

بهترین آب و هوای سفر به کیش در چه فصلی است؟

کیش جزیره ای با آب و هوای شرجی و گرم است از این رو بهتر است در زمانی که آب و هوای معتدل تری دارد از جزیره دیدن کنید. تا بتوانید به راحتی از تمام زیبایی های جزیره لذت ببرید.

آب و هوای کیش در فصل بهار

آب و هوای کیش تا اوایل اردیبهشت ماه معتدل بوده و رطوبت هوا تا اواسط این ماه شما را آزار نمی دهد. فصل بهار بهترین زمان برای استفاده از ورزش های آبی نظیر غواصی است.

تنها نکته ای که در سفر به کیش باید توجه داشته باشید این است که در ایام نوروز 1 تا 14 فروردین زمان اوج ورود گردشگر به این جزیره است از این رو کیش در این تایم از سال بسیار شلوغ شده و امکان بازدید از بسیاری از مکان ها به دلیل شلوغی بیش از اندازه برای شما وجود نخواهد داشت.

آب و هوای کیش در فصل تابستان

در فصل تابستان آب و هوای کیش به هوای گرم و مرطوب تغییر می کند و می توان گفت این زمان از نظر آب و هوایی بد ترین تایم برای سفر به جزیره کیش است

از این رو، هزینه های سفر در این فصل در کمترین حد است و مراکز خرید تخفیف بسیاری بر روی کالاهای خود دارند.

آب و هوای کیش در فصل پاییز

با توجه به آب و هوای معتدل کیش، پاییز فصل خوبی برای خرید بلیط هواپیما سفر به این جزیره است. این فصل یکی از بهترین زمان ها برای تفریحات آبی است.

پاییز را می توان یکی از بهترین فصل ها برای سفر به کیش دانست زیرا علاوه بر داشتن آب و هوای مناسب در این فصل میزان توریست کم تری به این شهر سفر می کنند.

در این فصل ممکن است با باران های شدید و دریای طوفانی مواجه شوید. بر همین اساس، اگر می‌خواهید در فصل پاییز از ورزش‌های آبی مانند شاتل، غواصی و قایق‌سواری لذت ببرید، حتماً در زمانی که دریا طوفانی نیست از این جزیره دیدن کنید. برای اطمینان از این موضوع، قبل از سفر به کیش وضعیت آب و هوا را بررسی کنید.

آب و هوای کیش در فصل زمستان

از آنجایی که بهترین زمان برای سفر به جزیره کیش از اوایل دی ماه تا اوایل اردیبهشت است. زمستان را نیز می توان یکی از بهترین فصل ها برای بازدید از این جزیره دانست. زیرا در این فصل هوای جزیره کیش خنک و مطبوع است. اما باید این نکته را نیز توجه داشته باشید که، آب دریا برای شنا در زمستان بسیار سرد است.

متوسط دمای هوا در جزیره کیش

با توجه به مختصر مطلبی که در بالا در خصوص آب و هوا در فصول مختلف سال برای شما قرار دادیم در زیر میتوانید متوسط دمای هوا در هر ماه را مشاهده نمایید.

ارزان ترین زمان سفر به کیش

مشخصا تمامی افراد دوست دارند در زمانی که آب و هوا یک شهر در بهترین حالت خود است به آن مکان سفر کنند و این خود به تنهایی می تواند عاملی برای افزایش تعداد درخواست برای سفر به آن منطقه باشد و این نکته در خصوص سفر به جزیره نیز صدق می کند از این رو می توان گفت سفر به جزیره در زمان هایی که

 • آب و هوای جزیره معتدل
 • زمان تخفیفات

باشد بسیار زیاد بوده و همین عامل موجب افزایش نرخ پرواز و هتل در این تایم می شود. از این رو در زمان هایی مانند

 • بعد از عید نوروز
 • بعد از تعطیلات تابستانی
 • زمان هایی که کیش آب و هوای گرم و مرطوبی دارد

را می توان ارزان ترین زمان ها برای سفر به کیش دانست.

گران ترین زمان سفر به کیش

سفر به کیش و تهیه بلیط هواپیما کیش و رزرو هتل در زمان هایی مانند

 • عید نوروز
 • زمان تخفیفات
 • زمان برگزاری همایش ها
 • تعطیلی مدارس
 • و زمان هایی که آب و هوا در کیش معتدل است

می تواند بسیار هزینه بر باشد و همچنین جزیره در این تایم در اوج زمان شلوغی خود می باشد.

آژانس هواپیمایی طاها گشت