آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما پاریس را چه زمانی خریداری کنیم؟

  • تاریخ : 12 مرداد 1398
  • نویسنده : تیم خبری طاهاگشت
  • بازدید : 1654

بلیط هواپیما پاریس را چه زمانی خریداری کنیم؟

کشور فرانسه همواره از جمله کشورهای اروپایی محبوب برای سفرهای تفریحی محسوب می شود. هر ساله توریست های فراوانی به این کشور به ویژه پایتخت آن یعنی پاریس سفر می کنند. شهر پاریس که از زیبایی رویایی و خاصی برخوردار است مکان مناسبی برای گذراندن تعطیلات محسوب می شود. این شهر با زیبایی های تاریخی خود همواره توجه تمامی علاقه مندان به تاریخ و فرهنگ را به خود جلب کرده است.

شهر مد و عطرهای فرانسوی مخاطبان خاص هنری خودش را دارا است. لندمارک کشور فرانسه یعنی برج ایفل که در این شهر قرار دارد یکی از مکان های دیدنی بسیار مهم آن محسوب می شود. می توانید به موزه ی لوور بروید و در میان آثار تاریخی و هنرمندان معروف جهان غرق شوید. این شهر با جاذبه های فراوانی که دارد هر سلیقه ای را به خود جذب می کند و سفر لذت بخشی را برای افراد رقم میزند. بازدید از شانزلیزه و عبور از روی پل الکساندر سوم هیجان رمانتیکی بی نظیری را برای زوج های جوان رقم خواهد زد. همچنین سعی کنید تا در این شهر از شکلات داغ و سبزیجات تازه ی آن استفاده کنید تا طعم و مزه ی پاریس را زیر دندان هایتان احساس کنید.

 

بلیط هواپیما پاریس

 

بلیط هواپیما پاریس

مسلما میدانید که تنها راه رسیدن به این شهر زیبا استفاده از خطوط هوایی است. در ایران نیز ایرلان فرانسوی ایرفرانس اقدام به انتقال مسافران از ایران به فرانسه می کند. شاید برای شما نیز این سوال پیش بیاید که بلیط هواپیما پاریس را باید چه زمانی خریداری کنید؟، به دلیل هجوم افراد برای سفر به این شهر زیبا امکان خرید بلیط کمی مشکل است و با رعایت چند نکته می توانید به راحتی بلیط این شهر را خریداری کنید. در اینجا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما پاریس آورده شده است.

اغلب مقاصد بین المللی و حتی داخلی در زمان تعطیلات رسمی از جمله عید نوروز و تابستان شلوغ هستند و خرید بلیط در این زمان ها سخت تر از سایر زمان ها در طول سال است. پس اگر در تنگنای زمانی نیستید سفر خود به پاریس را به زمان خلوت تری موکول کنید. در این زمان ها می توانید از همان خدمات با هزینه ای کمتر بهره ببرید. می توانید به راحتی در هر هتلی که بخواهید با کمترین هزینه رزرو هتل پاریس خود را انجام دهید. همچنین در پاریس با هجوم توریست ها مواجه نخواهید شد و شهر خلوت تری برای تماشا خواهید داشت و نیاز نخواهد بود که در صف های طولانی برای خرید بلیط برج ایفل و یا الیزه بایستید.

 

سفر به پاریس

 

بلیط هواپیما ایرفرانس

شرکت هواپیمایی ایرفرانس در روزهای شنبه و دوشنبه و پنجشنبه هر هفته از ساعت 9 و نیم صبح به سمت پاریس پرواز دارد. بهتر است ایام وسطی هفته را برای خرید بلیط انتخاب کنید تا سایت برای شما راحت تر باز شود و امکان خرید راحت تر بلیط برای شما امکان پذیر شود. پرواز در روز های اواسط هفته ارزان تر از پرواز های اخر هفته می باشد.

سعی کنید زمانی که بلیط رفت خود را خریداری می کنید نسبت به خرید بلیط برگشت خود نیز اقدام کنید تا با کمبود بلیط مواجه نشوید. همچنین در این زمان نسبت به رزرو هتل خود در فرانسه نیز اقدام کنید تا زمانی که به این شهر می رسید مستقیما به اتاق خود در هتل بروید. چرا که ممکن است هیچ اتاقی خالی نباشد و مجبور باشید در هاستل ها و یا خانه های اشخاص بمانید که خب امکانات و امنیت کمتری دارند.

 

بلیط هواپیما ایرفرانس

 

بهترین زمان سفر به پاریس

اگر از آن دسته از افراد هستید که زمان سفر برایتان اهمیت دارد، پس در خصوص پاریس باید بدانید که پاریس شهری با بهار و پاییز بی نظیر است. اما تابستان های این شهر بسیار شلوغ و پر جمعیت خواهد. در واقع پاریس یکی از شهرهای پر توریست جهان به شمار می رود بنابراین همواره در این شهر توریست مشاهده خواهید کرد.

اگر میخواهید هزینه های سفر خود را کاهش دهید باید در فصل پاییز و یا زمستان به این شهر سفر کنید و از سفر در تابستان بپرهیزید.

 

بهترین زمان سفربه پاریس

فستیوال های پاریس

برخی از افراد برای شرکت در فستیوال های یک ملت به آن شهر سفر می کنند. پاریس نیز از این قضیه مستثنی نیست. در این شهر و در فصول مختلف هر ساله فستیوال های متعددی برگزار می شود، که توریست ها بنا بر علاقه ی خود تصمیم می گیرند که در چه فصلی به این شهر سفر کنند.

مثلا اگر در فصل تابستان به این شهر سفر کنید می توانید در فستیوال های سنت دنیس (فستیوالی برای عرضه ی کارهای هنری و انیمیشن های هنرمندان این شهر و هم چنین برپایی غرفه های غذاهای سنتی این شهر)، جشن موسیقی (در این جشن تمام میدان های این شهر به استیج موسیقی تبدیل می شوند)، توردِ فرانس (مسابقه ی سه هفته ای دوچرخه سواری که رویدادی جهانی است)، ما عاشق سبز هستیم (رویداد موسیقی برای حمایت از محیط زیست) و جشن های روز باستیل یا روز ملی (به مناسبت حمله به زندان باستیل و انقلاب کبیر فرانسه که همراه با اتش بازی در سه روز رخ میدهد) شرکت کنید.

اگر در پاییز به این شهر سفر می کنید، می توانید در اغلب فستیوال های مد پایتخت مد جهان از جمله هفته مد پاریس شرکت کنید، که با حضور طراحان مطرح در سرتاسر جهان برگزار می شود. همچنین در فستیوال های جشن پاییز (هنرهای معاصر)، جشن طاق پیروزی 0مسابقه اسب سواری برای اسب های بالای سه سال در مسیر 200متری)، روز ارمیستیس (روز صلح بین متفقین در جبهه غربی بین فرانسه و المان در جنگ جهانی اول) شرکت کنید.

 

فستیوال های پاریس

 

از جمله فستیوال هایی که در فصل زمستان رخ می دهد میتوان به فستیوال های سال نوی چینی ها، جشن رنگ (که همانند جشن رنگ هندی ها است)، قایق رانی بین المللی (نمایشگاهیی از صنعت قایق رانی این شهر)، روز سیلوستر که همان شب سال نو است، هفته مد پاریس اشاره کرد.

و در نهایت فستیوال هایی که در فصل بهار در این شهر رویایی برگزار می شوند عبارت اند از ویلت سونیک (جشن موسیقی که رایگان است و در فضای آزاد برگزار می شود)، نمایشگاه تاج و تخت (نمایشگاهی برای سرگرمی مسافران است)، ماراتن بین المللی پاریس که با حضور حرفه ای ها و آماتورها شکل می گیرد، روز پیروزی در اروپا (روز پایان جنگ جهانی دوم)، مسابقات قهرمانی تنیس آزاد (یکی از چهار رویداد بزرگ گرند اسلم در جهان است)، شب موزه ها که در تاریخ معینی رخ می دهد و می توانید از موزه های اصلی این شهر دیدن کنید.

و در نهایت اگر بخواهید که برای اقامت خود کمترین هزینه را بپردازید باید در فصل زمستان به این شهر سفر کنید.

 

فستیوال پاریس در شانزلیزه

آژانس هواپیمایی طاها گشت